Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Głosujmy na konstancińskie Perły Mazowsza

Jak Perły Mazowsza, to tylko z Konstancina-Jeziorny. Zapraszamy do udziału i głosowaniu w plebiscycie Perły Mazowsza 2017. Na zaszczytny tytuł Perły Kultury w mijającym roku mają szansę Dni Konstancina Piknik Retro lata 20. i 30., Jazz Zdrój Festiwal i Flis Festiwal. Perłą Przedsiębiorczości może zostać Tężnia solankowa, CH Stara Papiernia lub MEDI-system Konstancja. A Perłę Sportu może zdobyć Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna, Klub Sportowy Konstancin lub trener piłki nożnej Michał Madeński.

Reprezentanci naszej gminy

Z gminy Konstancin-Jeziorna do głosowania w kategorii Perły Kultury zakwalifikowały się najciekawsze wydarzenia organizowane w 2017 roku: Piknik Retro lata 20. i 30. podczas Dni Konstancina, Jazz Zdrój Festiwal oraz Flis Festiwal. W kategorii Perły Przedsiębiorczości laur może zdobyć Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym, CH Stara Papiernia albo MEDI-system Konstancja. Na tytuł Perła Sportu zasługują Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna, Klub Sportowy Konstancin i trener piłki nożnej Michał Madeński.

Głosowanie i nagrody

Na swoich faworytów możemy głosować na kilka sposobów: poprzez stronę internetową organizatora (www.perlymazowsza.pl), na profilu Facebook (www.facebook.com/KonkursPerlyMazowsza), za pomocą SMS pod numer 7136,a także tradycyjnie - za pośrednictwem ankiety, którą znajdziemy w UMiG Konstancin-Jeziorna. Tam także jest urna na nasze „papierowe" głosy. Głosowanie trwa do godz. 20.00 dnia 23 lutego br. Zachęcamy do zabawy. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody.

Autor:

2018-01-16

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer