Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Można już ćwiczyć pod chmurką

Stepper, orbitrek, wioślarz i popularny rowerek - to tylko niektóre z przyrządów do ćwiczeń jakie znajdziemy w "siłowni pod chmurką" w konstancińskim Parku Zdrojowym. Wszystko czynne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu i całkowicie za darmo.

15 urządzeń

Ćwiczyć można w każdym wieku, o każdej porze i to w dodatku na świeżym powietrzu. Nowoczesny skwer rekreacyjno-sportowy powstał tuż obok boiska do siatkówki, niedaleko tężni i Konstancińskiego Domu Kultury. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu aż 15 różnych, w tym 3 dla niepełnosprawnych, sprzętów do ćwiczeń. Są to m.in. expander, stepper, orbitrek, rowery, drążki, ławki oraz stanowiska do wyciskania i wiosłowania. 

Za darmo

Kompleks jest gotowy i już przyciąga pierwszych amatorów ćwiczeń. - Świetny pomysł - przyznaje Krystyna Kowalczyk z Piaseczna. - Często bywam w Konstancinie-Jeziornie, razem z mężem spacerujemy po parku, a teraz będziemy jeszcze ćwiczyć, sama przyjemność.
Obiekt czynny jest 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2016-05-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer