Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nowy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy

Jest już dostępny nowy Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna. W październikowym numerze piszemy o m.in. gminnych inwestycjach, nowym roku szkolnym w placówkach oświatowych oraz harmonogramie odbioru odpadów komunalnych. Zachęcamy do lektury!


Tu nas znajdziesz

Biuletyn w poniedziałek (14 października) trafił do dystrybucji. Tradycyjnie można go znaleźć w: Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77), Bibliotece Publicznej (ul. Mirkowska 39A) i jej filiach, Konstancińskim Domu Kultury (ul. Mostowa 15), Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15), Zakładzie Gospodarki Komunalnej (ul. Warecka 22), Ośrodku Pomocy Społecznej (ul. Rycerska 13), a także w ponad 100 punktach usługowo-handlowych na terenie gminy (m.in. w przychodniach zdrowia, sklepach spożywczych i z pieczywem, aptekach). Magazyn trafi też do skrzynek pocztowych mieszkańców m.in. os. Grapa, Skolimowa, Klarysewa i Czarnowa. 

Aktualne i archiwalne wydania Biuletynu dostępne są również w wersji cyfrowej. Wystarczy wejść na stronę internetową: issuu.com/konstancin-jeziorna. Magazyn można też pobrać z naszej strony.


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2019-10-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer