Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Imprezownik

Imieniny Konstancji 2019

Imieniny Konstancji 2019

2019-02-06

Imieniny Konstancji są obchodzone co roku na cześć Konstancji hr. Potulickiej hr. Skórzewskiej, matki założyciela Konstancina Witolda hr. Skórzewskiego, który ponad 120 lat temu nazwał letnisko na jej cześć. Imieninom będzie towarzyszyło wiele różnorodnych atrakcji, z których z pewnością zarówno dorośli, jak i dzieci, wybiorą coś dla siebie.

więcej

Supermenka

Supermenka

2019-02-06

Spektakl Supermenka to opowieść o kilku latach życia współczesnej kobiety. Wykształconej, inteligentnej, błyskotliwej i pracowitej. Matki, żony, córki, pracownika, pracodawcy, kobiety szczęśliwej i nieszczęśliwej, zakochanej i samotnej, spełnionej i zdesperowanej. 90 minut na pokazanie takiego bogactwa doświadczeń, to bardzo mało. Chyba, że na scenie widzimy znakomitą aktorkę Jowitę Budnik.

więcej

Koncert Noworoczny

Koncert Noworoczny

2019-01-04

Zapraszamy na Koncert Noworoczny. Pastorałki Ani Rusowicz to prawdziwe perełki pełne bigbitowego klimatu lat 60. i 70. Koncert nawiązuje nie tylko do tradycji polskich zespołów poprzednich dekad, lecz także do góralskich zwyczajów oraz rockandrollowego klimatu.

więcej

ODERWANIE. Wystawa fotografii lotniczej.

ODERWANIE. Wystawa fotografii lotniczej.

2018-10-22

Spektakularne, widowiskowe, miejscami intymne zespolenia wielotonowych bestii z formą powietrza i przestrzeni nieba powodują, że wystawa przenosi nas do głębszej refleksji nad istotą tytułowego oderwania od ziemi człowieka i maszyny. Prezentowane na wystawie fotografie myśliwców oraz śmigłowców pochodzą z pokazów lotniczych w Czechach na Słowacji w Szwajcarii oraz w Polsce. Z okazji 100-lecia lotnictwa prezentujemy fotografie, które są swoistym hołdem dla pilotów jak i konstruktorów stalowych ptaków. Zapraszamy do odnalezienia się w przestrzeni łowców, myśliwców w ich majestatycznej i drapieżnej postaci.

więcej

PATRZ WIĘCEJ i słuchaj Mikromusic Trio

PATRZ WIĘCEJ i słuchaj Mikromusic Trio

2018-10-11

W niedzielę, 14 października w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 o godz. 12 odbędzie się Festiwal Filmów Dokumentalnych PATRZ WIĘCEJ. Zwieńczy go koncert Mikromusic Trio, które wystąpi o godz. 19.00.

więcej

Dzień Otwarty Kultura Edukacja Zabawa

Dzień Otwarty Kultura Edukacja Zabawa

2018-09-13

W sobotę, 15 września o godz. 16 zapraszamy do Hugonówki przy ul. Mostowej 15 na Dzień Otwarty Konstancińskiego Domu Kultury. Będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną na najbliższy sezon. Zajęcia zarówno dla dzieci oraz młodzieży, jak i dla dorosłych. 

więcej

Dożynki Gminne w Bielawie

Dożynki Gminne w Bielawie

2018-08-28

Już 2 września sołectwo Bielawa będzie gospodarzem jubileuszowego święta plonów. Będzie się działo. Występy artystyczne, koncerty zespołów disco polo, wspólne gotowanie na wielkiej patelni, konkursy z nagrodami i turniej „SuperGospodyni” – to tylko niektóre z atrakcji.

więcej

LATO Z KOMEDIĄ DELL’ARTE

LATO Z KOMEDIĄ DELL’ARTE

2018-08-07

Comedy Impro Banda W ramach cyklu Lato z Komedią Dell’Arte zapraszamy na improwizowany spektakl plenerowy z komedią dell’arte w tle. Odbędzie się w altanie przy Hugonówce. Comedy Impro Banda zabierze was tam, gdzie wibruje nieodkryty, potężny czakram planety i gdzie rodzi się esencja życia: improwizacja.

więcej

Art Park – warsztaty malarskie

Art Park – warsztaty malarskie

2018-08-07

Nowy cykl wakacyjnych warsztatów aktywności twórczej, które odbędą się w Parku Zdrojowym. Sztuka nie musi być elitarna. W nadchodzący weekend zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa na kolejne warsztaty w ramach projektu Art Park. Warsztaty z malarstwa poprowadzi Aleksander Ryszka. Celem projektu jest integracja, pobudzenie oraz wzmocnienie kreatywności i twórczych umiejętności mieszkańców Konstancina-Jeziorny, kuracjuszy i gości odwiedzających uzdrowisko. Projekt będzie realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna 2018.

więcej

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer