Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Nadchodzące wydarzenia

Pokazy palenia w piecu od góry

Pokazy palenia w piecu od góry

2019-10-10

W sobotę, 12 października, od godziny 10.00 przy oczku wodnym obok targowiska w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się kolejny pokaz edukacyjno-ekologiczny zorganizowany wspólnie przez burmistrza gminy oraz Krajową Izbę Kominiarzy, którego celem jest walka z zanieczyszczeniem powietrza.

więcej

Festiwal Sportów Teatralnych 321 Impro

Festiwal Sportów Teatralnych 321 Impro

2019-10-09

W nadchodzący weekend, 12–13 października, w willi Hugonówka Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odbędzie się IX edycja Festiwalu Sportów Teatralnych 321 Impro „Impro Odjazd“. Organizatorzy zapewniają, że festiwal będzie niczym rozpędzona lokomotywa wjeżdżająca na poszczególne stacje,a atrakcji nie zabraknie dla nikogo.

więcej

Wernisaż: Konstancin-Jeziorna w obiektywie f8

Wernisaż: Konstancin-Jeziorna w obiektywie f8

2019-10-09

„Konstancin-Jeziorna w obiektywie f8” to nazwa wystawy, która gościć będzie w murach konstancińskiego ratusza przy ul. Piaseczyńskiej 77. Na jej wernisaż zapraszamy w najbliższy czwartek (10 października) o godz. 18.00.

więcej

Święto latawca

Święto latawca

2019-10-03

To jedna z ostatnich imprez plenerowych w tym roku. Zapraszamy całe rodziny i zachęcamy nie tylko do startu w konkursie latawców, lecz także do dopingowania zawodnikom i podziwiania ich prac. Latawce biorące udział w konkursie muszą być wykonane własnoręcznie.

więcej

XIII Bieg Papieski

XIII Bieg Papieski

2019-10-02

W najbliższą niedzielę (6 października) zapraszamy do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie na XIII Bieg Papieski. Udział w imprezie jest bezpłatny, a na najszybszych czekają atrakcyjne nagrody.

więcej

Dni Kultury Francuskiej

Dni Kultury Francuskiej

2019-09-23

Już w ten weekend (27–29 września) zapraszamy do Konstancina-Jeziorny na Dni Kultury Francuskiej. To wydarzenie dla wszystkich, którzy interesują się kulturą tego pięknego kraju. Czekają trzy dni pełne atrakcji.

więcej

Anielski Festyn Rodzinny

Anielski Festyn Rodzinny

2019-09-19

Zgromadzenie Sióstr od Aniołów oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają na doroczny festyn: „Rodzinami z aniołami”. Niedzielny (22 września) piknik zainauguruje msza w amfiteatrze w Parku Zdrojowym, która rozpocznie się o godz. 13.00.

więcej

Poland Bike Marathon

Poland Bike Marathon

2019-09-19

W sobotę (21 września) w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się piętnasty, przedostatni, etap tegorocznego cyklu LOTTO Poland Bike Marathon. Peleton amatorów na rowerach górskich, prowadzony przez Grzegorza Wajsa, do podwarszawskiego uzdrowiska zawita już szósty raz.

więcej

IV Piknik Rotariański

IV Piknik Rotariański

2019-09-18

Udar mózgu jest niezwykle groźny dla zdrowia i życia. O tym, jak mu zapobiegać i radzić sobie z jego konsekwencjami dowiemy się już w najbliższą sobotę (21 września) podczas IV Pikniku Rotariańskiego. Zapraszamy do Parku Zdrojowego.

więcej

Festiwal Otwarte Ogrody

Festiwal Otwarte Ogrody

2019-09-03

Na początku września w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego festiwalu. W weekend (7–8 września) mieszkańcy naszego miasta już po raz 12. otworzą swoje ogrody oraz wille dla zwiedzających.

więcej

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer