Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Imprezownik

ODERWANIE. Wystawa fotografii lotniczej.

ODERWANIE. Wystawa fotografii lotniczej.

2018-10-22

Spektakularne, widowiskowe, miejscami intymne zespolenia wielotonowych bestii z formą powietrza i przestrzeni nieba powodują, że wystawa przenosi nas do głębszej refleksji nad istotą tytułowego oderwania od ziemi człowieka i maszyny. Prezentowane na wystawie fotografie myśliwców oraz śmigłowców pochodzą z pokazów lotniczych w Czechach na Słowacji w Szwajcarii oraz w Polsce. Z okazji 100-lecia lotnictwa prezentujemy fotografie, które są swoistym hołdem dla pilotów jak i konstruktorów stalowych ptaków. Zapraszamy do odnalezienia się w przestrzeni łowców, myśliwców w ich majestatycznej i drapieżnej postaci.

więcej

PATRZ WIĘCEJ i słuchaj Mikromusic Trio

PATRZ WIĘCEJ i słuchaj Mikromusic Trio

2018-10-11

W niedzielę, 14 października w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 o godz. 12 odbędzie się Festiwal Filmów Dokumentalnych PATRZ WIĘCEJ. Zwieńczy go koncert Mikromusic Trio, które wystąpi o godz. 19.00.

więcej

Dzień Otwarty Kultura Edukacja Zabawa

Dzień Otwarty Kultura Edukacja Zabawa

2018-09-13

W sobotę, 15 września o godz. 16 zapraszamy do Hugonówki przy ul. Mostowej 15 na Dzień Otwarty Konstancińskiego Domu Kultury. Będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną na najbliższy sezon. Zajęcia zarówno dla dzieci oraz młodzieży, jak i dla dorosłych. 

więcej

Dożynki Gminne w Bielawie

Dożynki Gminne w Bielawie

2018-08-28

Już 2 września sołectwo Bielawa będzie gospodarzem jubileuszowego święta plonów. Będzie się działo. Występy artystyczne, koncerty zespołów disco polo, wspólne gotowanie na wielkiej patelni, konkursy z nagrodami i turniej „SuperGospodyni” – to tylko niektóre z atrakcji.

więcej

LATO Z KOMEDIĄ DELL’ARTE

LATO Z KOMEDIĄ DELL’ARTE

2018-08-07

Comedy Impro Banda W ramach cyklu Lato z Komedią Dell’Arte zapraszamy na improwizowany spektakl plenerowy z komedią dell’arte w tle. Odbędzie się w altanie przy Hugonówce. Comedy Impro Banda zabierze was tam, gdzie wibruje nieodkryty, potężny czakram planety i gdzie rodzi się esencja życia: improwizacja.

więcej

Art Park – warsztaty malarskie

Art Park – warsztaty malarskie

2018-08-07

Nowy cykl wakacyjnych warsztatów aktywności twórczej, które odbędą się w Parku Zdrojowym. Sztuka nie musi być elitarna. W nadchodzący weekend zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa na kolejne warsztaty w ramach projektu Art Park. Warsztaty z malarstwa poprowadzi Aleksander Ryszka. Celem projektu jest integracja, pobudzenie oraz wzmocnienie kreatywności i twórczych umiejętności mieszkańców Konstancina-Jeziorny, kuracjuszy i gości odwiedzających uzdrowisko. Projekt będzie realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna 2018.

więcej

Jazz Zdrój Festival 2018

Jazz Zdrój Festival 2018

2018-08-07

VI Jazz Zdrój Festiwal to wyjątkowe wydarzenie muzyczne poświęcone pamięci wybitnego jazzmana Louisa Armstronga. Zabrzmi klasyczny jazz, nawiązujący do czasów powstania letniska. W altanie przy Hugonówce odbędą się także pokazy i warsztaty tańca w wykonaniu szkoły Shim Sham oraz tradycyjne wieczorne Jam Session. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.

więcej

Festiwal Hip-Hopu

Festiwal Hip-Hopu

2018-08-07

W najbliższą niedzielę na miejskim targowisku przy al. Wojska Polskiego (Grapa), odbędzie się Konstancin Hip-Hop Festiwal. To już druga odsłona święta szeroko pojętej sztuki ulicy, zrealizowanej w ramach Budżetu Obywatelskiego.

więcej

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer