Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Koncert letni – Big Band Rondo Konstancin

Najpiękniejsze arie i piosenki muzyki operetkowej i musicalowej zabrzmią w najbliższą niedzielę (23 czerwca) w konstancińskim Parku Zdrojowym. A wykona je zespół Big Band Rondo Konstancin. Początek koncertu o godz. 17.00.

Zespół powstał w 2003 roku, początkowo jako orkiestra dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Rondo Konstancin. Dziś jest to jedna z najpopularniejszych konstancińskich grup. Muzycy mają na swoim koncie setki koncertów, udział w licznych przeglądach i imprezach okolicznościowych. W repertuarze zespołu znajdziemy niemal każdy rodzaj muzyki – od poważnej, przez kościelną do utworów światowej klasyki big bandu i dixielandu.

W repertuarze niedzielnego koncertu znajdą się arie i duety z najpopularniejszych operetek, musicali i muzyki filmowej w wykonaniu artystów scen warszawskich.

Data: 23 czerwca 2019 r., godz. 17.00
Miejsce:
amfiteatr, Park Zdrojowy
Bilety: wstęp wolny

Autor: KDK

2019-06-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer