Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

W Hugonówce wystąpi Marcin Wyrostek

W niedzielę 15 kwietnia zapraszamy do Hugonówki na koncert Marcina Wyrostka. A przed koncertem dla instrumentalistów warsztaty, które poprowadzi sam mistrz Wyrostek.

Marcin Wyrostek – Muzyka Korzeni to projekt realizowany w 2018 roku przez Mazowiecki Instytut Kultury, który jest współorganizatorem koncertu i warsztatów. Wiąże się on bezpośrednio z promocją nowej płyty POLACC akordeonisty Marcina Wyrostka – zwycięzcy drugiej edycji programu Mam Talent, wykładowcy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Zabrzmią utwory, których inspiracją była polska muzyka ludowa, klasyczna oraz rozrywkowa z różnych regionów kraju. Płyta POLACC jest wielobarwna i energiczna, a powstałe utwory są efektem poszukiwań wspólnej wrażliwości muzycznej, którą odnaleźć można w polskiej muzyce różnych gatunków, powstałej na przestrzeni wielu lat. Tytuł krążka to POLACC, gdzie rozmaite motywy „POL”-skości połączył wspólny „ACC”-ordeonowy mianownik.
Koncert poprzedzą warsztaty da instrumentalistów (mile widziani akordeoniści),które poprowadzi Marcin Wyrostek z udziałem części swego zespołu. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zapisy: tel. (22) 484 20 20 lub mail: psiedlecka@konstancinskidomkultury.pl.
 
Bezpłatne warsztaty: niedziela, 15 kwietnia, godz.16.00. Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15
 
Koncert: niedziela, 15 kwietnia, godz.19.00. Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15
Bilety 35 zł

Sprzedaż biletów od 14 marca w kasie w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy , 2 godziny przed wydarzeniem, oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl

Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów:
Karta Dużej Rodziny, Karta Mieszkańca, Dla Seniorów 15%.

Autor:

2018-04-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer