Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Lodowisko na Mikołajki

Do konstancińskiego Parku Zdrojowego wraca sztuczne lodowisko. Zapraszamy na wielkie otwarcie ślizgawki, które odbędzie się w Mikołajki (6 grudnia). Z tej okazji czekają atrakcje, m.in. pokaz jazdy figurowej na łyżwach i zimowy rajd rowerowy.

Wielkie otwarcie

Lodowisko o wymiarach 20 x 30 metrów ponownie stanęło przy amfiteatrze. Obiekt zostanie otwarty w Mikołajki. W niedzielę, 6 grudnia wszyscy mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna będą mogli korzystać z niego bezpłatnie. Z okazji uruchomienia lodowiska czeka także mnóstwo atrakcji, a wśród nich m.in.: o godz. 13.00 mikołajkowy rajd rowerowy Poland Bike XC (szczegóły na plakacie), a od godz. 16.00 pokazy jazdy figurowej na łyżwach oraz zabawy i konkursy.

Czynna codziennie

Ślizgawka czynna będzie codziennie, także w weekendy, w godz. 10.00 - 22.00. Dorośli za jednorazowy wstęp na lodowisko zapłacą 5 zł, a uczniowie i studenci (po okazaniu legitymacji) - 3 zł. Zorganizowane grupy szkolne mogą korzystać z obiektu w dni powszednie bezpłatnie do godziny 14.00. Dzieci i młodzież za zabawę na ślizgawce nic nie zapłacą także w okresie świątecznym (23 i 24 grudnia oraz od 28 do 31 grudnia w godz. 10.00 - 14.00). Tak samo będzie w czasie ferii zimowych (od 1 do 14 lutego, w dni powszednie do godz. 14.00). 

Wypożyczysz łyżwy i kask

Na miejscu wypożyczymy też łyżwy (7 zł za godzinę), kask ochronny (3 zł) i naostrzymy swój sprzęt (10 zł). Są też "pingwinki", czyli chodziki do nauki jazdy (9 zł za 30 min). Każdego dnia, jazdę umilać będzie nam taneczna muzyka. A to wszystko do końca lutego. Zapraszamy.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-11-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer