Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Nowy szef konstancińskiej policji

Konstancińscy policjanci mają nowego szefa. Został nim Ireneusz Kwiecjasz, który do naszego miasta przyjechał z Rakowa. 

Ireneusz Kwiecjasz jest następcą Zbigniewa Ptaszyńskiego, który 15 kwietnia przeszedł na zasłużoną emeryturę. Na stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie powołał go pod koniec lipca Robert Kokoszka, szef komendy powiatowej. 

O nowym komendancie

Ireneusz Kwiecjasz ma 50 lat, posiada stopień aspiranta sztabowego policji. Przez trzy lata odpowiadał za bezpieczeństwo mieszkańców gminy Łagów (woj. świętokrzyskie) - najpierw jako komendant komisariatu w Łagowie, a ostatnio jako komendant komisariatu w Rakowie. – W Konstancinie-Jeziornie nigdy nie byłem, ale sądzę, że szybko poznam to miasto i jego problemy – zapewnia Ireneusz Kwiecjasz. – Na razie sprawdzam jakie są możliwości komisariatu, co można poprawić tak, by na ulicach było więcej patroli pieszych. 

Plany na przyszłość

O tym czy konstancińską policję czekają jakieś zmiany, nowy komendant na razie nie chce mówić. – Jest jeszcze za wcześnie – dodaje.
Ireneusz Kwiecjasz jest żonaty, ma troje dzieci. Jego hobby to pływanie i jazda na rowerze.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-08-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer