Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

KRUS zaprasza do konkursu

Już po raz szósty Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza uczniów do udziału w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje’’. Zgłoszenia od szkół przyjmowane są do 4 marca. Autorzy najładniejszych prac otrzymają nagrody.

Zapobiegać wypadkom

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i będzie przebiegał w dwóch etapach - na poziomie placówki terenowej KRUS i wojewódzkim. Zadanie jest proste. Uczniowie klas 0-VI mają za zadanie wykonać pracę plastyczną (w formacie A-3, w dowolnej technice) o tematyce związanej z zapobieganiem wypadkom dzieci występującym w okresie letnim w gospodarstwie rolnym.

Zgłoszenia szkół 

Szkoły zainteresowane udziałem swoich uczniów w konkursie na złożenie zgłoszenia - przyjmuje je Placówka Terenowe KRUS w Piasecznie - mają czas do 3 marca. Na laureatów obu etapów konkursu czekają nagrody rzeczowe. Prace plastyczne zdobywców trzech pierwszych miejsc etapu wojewódzkiego, z każdej kategorii wiekowej, wezmą udział w eliminacjach centralnych.

Więcej informacji 

Szczegółowe informacje można uzyskać w PT KRUS Piaseczno (ul. Ludowa 7, tel. 22 737 00 30, fax. 22 737 54 28) oraz w Oddziale Regionalnym KRUS w Warszawie, a także w zamieszczonym poniżej regulaminie.

Pliki do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2016-02-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer