Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Budżet Obywatelski: przyjdź na warsztaty

Warsztaty odbędą się 8 i 21 kwietnia
Warsztaty odbędą się 8 i 21 kwietnia

Chcesz złożyć projekt do Budżetu Obywatelskiego 2018, ale nie wiesz, jak go prawidłowo wypełnić wniosek? Przyjdź na warsztaty, które odbędą się w piątek (21 kwietnia). Zapraszamy!

Od 3 kwietnia

Rozpoczęła się piąta edycja Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna 2018. Od poniedziałku (3 kwietnia) można zgłaszać swoje pomysły. Mieszkańcy gminy na złożenie projektu mają niespełna miesiąc. Do podziału jest 1 milion złotych, w tym na zadania inwestycyjne 700 tys. zł, a na pozostałe z zakresu m.in.: turystyki, sportu, rekreacji i kultury. Podobnie jak w poprzedniej edycji, także i w tej jest ograniczenie - maksymalna wartość zadania nie może przekroczyć 100 tys. zł - dla inwestycji i 50 tys. zł - dla projektów "pozostałych".

Warsztaty 

Chcesz zgłosić projekt do Budżetu Obywatelskiego 2018? Masz wątpliwości, jak prawidłowo wypełnić wniosek? Przyjdź na warsztaty informacyjno-edukacyjne, które odbędą się 21 kwietnia (piątek) w godz.16.00 - 18.00 w Konstancińskim Domu Kultury "Hugonówka" przy ul. Mostowej 15 . Zapraszamy!

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2017-04-21

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer