Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstanciński Rower Miejski - konsultacje

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna informuje, że w Urzędzie Gminy rozpoczęto prace nad założeniami do przetargu, mającego na celu wyłonienie operatora Konstancińskiego Roweru Miejskiego na lata 2017 – 2020. 

Burmistrz opowiada się za utrzymaniem w kolejnym okresie funkcjonowania systemu Konstancińskiego   Systemu Roweru Miejskiego, dotychczasowych stacji:
- Skolimów, ul. Prusa,
- Park Zdrojowy, pasaż Sienkiewicza,
- Grapa, ul. Wilanowska,
- Mirków, ul. Mirkowska,
- Klarysew, ul. Warszawska.

Ww stacje sprawdziły się w tych lokalizacjach, a gmina wydatkowała duże środki finansowe na ich przygotowanie i system monitoringu.

Burmistrz proponuje, aby kolejna stacja została usytuowana na parkingu przy skrzyżowaniu ulicy Kolejowej z ulicą Nowopiaseczyńską (około 25m od Ronda AK w Jeziornie). W tej lokalizacji stacja obsługiwałaby klientów nowego ratusza i mieszkańców Jeziorny.

Ponadto burmistrz proponuje, aby w Parku Zdrojowym (pasaż Sienkiewicza) przy stacji rowerowej dla dorosłych powstała stacja rowerowa dla dzieci.

Uwagi i wnioski można składać wyłącznie w formie pisemnej, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 lutego 2017 roku, na adres; Urząd Miasta i Gminy, 05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 32 z dopiskiem „Konstanciński Rower Miejski”, lub drogą e-mailową: kancelaria@konstancinjeziorna.pl.

Autor:

2017-02-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer