Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Gminne ulice będą miały nowe oświetlenie

W naszej gminie ciągle przybywa dróg z nowym oświetleniem. Obecnie realizowane są trzy zadania z zakresu budowy i przebudowy oświetlenia ulicznego.

W Konstancinie-Jeziornie trwa przebudowa sieci oświetlenia drogowego ul. Źródlanej, wykonywana przez firmę ETEC Sp. z o.o. z Olkusza. W ramach realizowanego zadania zostanie zdemontowane dotychczasowe oświetlenie uliczne oraz wybudowana sieć kablowa z 29 punktami świetlnymi. Źródła światła typu LED o mocy 55W każde zostaną zamontowane w oprawach oświetleniowych w kształcie i formie podobnych do zastosowanych w Parku Zdrojowym, osadzonych na fundamentowych, ocynkowanych słupach stalowych o wysokości 5m. Koszt wykonania wyniesie 247 481,51 zł.

Również w Konstancinie-Jeziornie trwa przebudowa oświetlenia drogowego na osiedlu Grapa, na odcinku od ul. Kopernika do ul. Mickiewicza. Zdemontowane zostanie dotychczasowe oświetlenie uliczne oraz wybudowana sieć kablowa z 25 punktami świetlnymi. Źródło światła typu LED o mocy 55W każde zostaną zamontowane w aluminiowych dwukomorowych oprawach oświetleniowych, przymocowanych na 1,5 m wysięgnikach do fundamentowych słupów stalowych o wysokości 9 m. Prace za kwotę 172 251,59 zł wykonuje również olkuska spółka ETEC.

W Borowinie ul. Topolowa na odcinku od ul. Zaleśnej do ul. Granicznej, zyska nowe oświetlenie. Wybudowana będzie sieć kablowo-napowietrzna wraz z 24 punktami świetlnymi. Źródła światła typu LED o mocy 55W każde zostaną zamontowane w aluminiowych, dwukomorowych oprawach oświetleniowych przymocowanych na 1,5 m wysięgnikach do fundamentowych ocynkowanych słupów stalowych o wysokości 9 m. Zadanie realizuje firma Budwex Wasilewski Mieczysław z Truskawia, za kwotę całkowitą 137 829,89 zł.

Autor:

2017-05-15

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer