Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zniżki dla seniorów

Wydłuża się lista posiadaczy i lokalnych partnerów Ogólnopolskiej Karty Seniora. Ze zniżek i rabatów korzysta już ponad pół tysiąca mieszkańców gminy. Sprawdź, które firmy i instytucje z Konstancina-Jeziorny przygotowały ofertę dla seniorów.

Gmina Konstancin-Jeziorna w kwietniu została partnerem "Ogólnopolskiej Karty Seniora", wydawanej przez Stowarzyszenie MANKO z Krakowa. Dzięki temu seniorzy, powyżej 60. roku życia, mogą bezpłatnie otrzymać specjalną kartę umożliwiającą korzystanie z szeregu zniżek i ulg oferowanych w ponad 900 punktach na terenie całego kraju. Są to m.in. instytucje kultury, edukacyjne, restauracje, hotele, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie czy salony optyczne. Katalog ten nie jest zamknięty, a gmina i Stowarzyszenie MANKO cały czas starają się pozyskiwać nowych, lokalnych partnerów.

Lokalni partnerzy

W ostatnim czasie do Ogólnopolskiej Karty Seniora dołączyły kolejne miejscowe firmy i instytucje: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie oraz Gabinet Dentystyczny „Halidental”. Zapraszamy kolejnych. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronach internetowych: www.konstancinjeziorna.pl i www.glosseniora.pl oraz pod numerem telefonu 22 201 19 73.

W gminie Konstancin-Jeziorna seniorzy mogą liczyć na następujące rabaty:

Lp. Miejsce Zniżka
1. Konstanciński Dom Kultury
ul. Mostowa 15,
Konstancin-Jeziorna
15 % na zakup biletów
wstępu na imprezy kulturalne
2. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Żeromskiego 15,
Konstancin-Jeziorna
50 % na udział w odpłatnych zajęciach i imprezach organizowanych przez GOSiR
3. Uzdrowisko Konstancin-Zdrój
ul. Wilanowska 1,
Konstancin-Jeziorna
5 % na usługi oferowane
przez „Uzdrowisko
Konstancin-Zdrój”
4. Centrum Kompleksowej Rehabilitacji
ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna
20 % na zabiegi rehabilitacyjne realizowane przez Przychodnię Rehabilitacyjną Centrum Medyczne
5. Gabinet Dentystyczny „Halidental”
ul. Bielawska 40,
Konstancin-Jeziorna
5 % na wszystkie usługi dentystyczne

Gdzie po kartę?

Ogólnopolską Kartę Seniora przyznaje się na podstawie wniosku złożonego w Biurze Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy (ul. Warszawska 23). Bezpłatnie mogą ją otrzymać osoby, które ukończyły 60 lat i są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Uwaga! Przy odbiorze karty należy okazać dowód osobisty. Formularze dostępne są w kancelarii urzędu (ul. Warszawska 32, pok. nr 4) lub na stronie internetowej: www.konstancinjeziorna.pl

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2017-10-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer