Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Wakacyjnie i kulturalnie

Nadchodzący weekend upłynie pod znakiem koncertów. Będzie klasycznie i młodzieżowo. Różnorodne rytmy zadowolą najbardziej wymagających miłośników muzyki, a parkowa altana przy Hugonówce będzie miejscem tanecznej zabawy w rytm znanych i lubianych przebojów.

Marcelina

Marcelina to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jest jedną z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia, a jej koncerty u boku znakomitych muzyków to niesamowita dawka energii stanowiąca gwarancję udanego wieczoru. Na swoim koncie ma trzy autorskie płyty oraz wiele gościnnych udziałów (m.in. współpracę z Grubsonem, happysad czy Piotrem Roguckim). Była nominowana m.in. do najważniejszej polskiej nagrody – Fryderyków, występowała na najważniejszych festiwalach w Polsce i koncertowała zagranicą, m.in. w Londynie, Paryżu i w Japonii. Otrzymała nagrodę specjalną dla Artysty w sieci podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Sobota, 5 sierpnia, godz. 19.00, amfiteatr, Park Zdrojowy


Miłość niejedno ma imię

Zabrzmią najpiękniejsze utwory o miłości, arie i pieśni, w wykonaniu wybitnych muzyków, którzy występują na największych scenach w kraju i zagranicą. W amfiteatrze zaśpiewają znani soliści operowi Ewelina Hańska, Ryszard Morka i Paweł Lipnicki. Śpiewakom będą akompaniowali Andrzej Płonczyński (fortepian), Kamila Malik (skrzypce) i Andrzej Chrobak (trąbka).

Niedziela, 6 sierpnia, godz. 16.00, amfiteatr, Park Zdrojowy


Roztańczona Hugonówka

W wakacje wracają niedzielne potańcówki w altanie przy Hugonówce. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – od tanga po flamenco. Nastrojowe „przytulanki” przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy. Krótko mówiąc – muzyka, radość i świetna zabawa!

Niedziela, 6 sierpnia, godz. 18.00, altana przy Hugonówce

Wstęp wolny.

Autor:

2017-08-04

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer