Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Drugie miejsce na turnieju w Hranicach

Tagi: Kosa , Hranice , Czechy

Konstancin-Jeziorna miał swoją reprezentację na odbywającym się w Hranicach, międzynarodowym turnieju piłki nożnej. Piłkarze z klubu MUKS Kosa Konstancin 2009, zajęli na nim drugie miejsce na 24 drużyny. Młodym piłkarzom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Na zaproszenie klubu SK Hranice zespół Kosy Konstancin U-9, udał się na turniej do położonego w Czechach miasta partnerskiego Konstancina-Jeziorny. W turnieju, który odbył się 17 czerwca, wzięły udział 24 drużyny z Czech, Słowacji i Polski.

Rywalizację zespół rozpoczął od pewnego zwycięstwa z drużyną FK Novy Jlcin. Później już tak łatwo nie było, bo dopiero w ostatniej akcji meczu Kosa zapewniła sobie zwycięstwo z Liptovsky Mikulas. Najtrudniejszą przeprawę chłopcy mieli jednak w spotkaniu z Orlikiem Kłodzko. Było już 3:0 dla przeciwników, ale dzięki determinacji i woli zwycięstwa Kosa przechyliła szalę na swoją korzyść.

Kolejne dwa spotkania to zwycięstwa nad gospodarzem SK Hranice i KMK Presov, dzięki którym Kosa zakończyła fazę grupową z kompletem zwycięstw na pierwszym miejscu w grupie. Pozwoliło to grać w najlepszej czwórce tego turnieju.

W decydujących meczach, zawodnicy po wyrównanych bojach odnieśli dwa zwycięstwa, pokonując Trinec i Ilave. W ostatnim spotkaniu musieli wygrać z Odrą Opole, aby cieszyć się ze zwycięstwa w całym turnieju. Mimo ogromnego zaangażowania i chęci zwycięstwa, mecz zakończył się bezbramkowym remisem i Kosa zajęła ostatecznie drugie miejsca.

Młodym piłkarzom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Gmina Konstancin-Jeziorna dofinansowała wyjazd sportowców do Hranic.

Autor:

2018-07-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer