Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Zapraszamy wystawców na dożynki

Zapraszamy producentów rolnych, twórców ludowych oraz firmy i instytucje do udziału w dożynkach gminnych, które odbędą się 2 września w Bielawie. Na zgłoszenia od wystawców czekamy do 20 sierpnia.

Historyczne dożynki

Trwają przygotowania do Dożynek Gminy Konstancin-Jeziorna. Gospodarzem tegorocznego święta plonów będzie sołectwo Bielawa, które organizowało w 1978 roku pierwsze dożynki na terenie naszej gminy. W programie imprezy znajdą się m.in. występy artystyczne, liczne gry i konkursy, animacje dla dzieci oraz zabawa w rytmie disco, a do tańca zagrają m.in. zespoły Top Girls i Exelent.

Zgłoszenia wystawców

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności: twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich, producentów rolnych oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w imprezie i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów na własnych stoiskach handlowych. Karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna). Można je również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Dożynki 2018". Na zgłoszenia czekamy  do 20 sierpnia. Nadesłane po tym terminie zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji

Uwaga! Organizator ze względu na ograniczoną powierzchnię przeznaczoną pod stoiska zastrzega sobie prawo wyboru wystawców oraz rozplanowania rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych. Pierwszeństwo udziału w charakterze wystawcy mają podmioty lub osoby fizyczne, które zadeklarowały udział sponsorski w realizacji imprezy, a także zrzeszenia, stowarzyszenia, osoby prowadzące działalność typu non - profit oraz lokalni przedsiębiorcy. Organizator zastrzega sobie prawo przekazania wyłączności na usługi w zakresie: obsługi gastronomicznej i urządzeń rekreacyjnych do zabawy. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 22 484 24 43.


Do pobrania

Autor: Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

2018-08-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer