Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Jarmark Bożonarodzeniowy 2018 będzie przy ratuszu

Po raz pierwszy, tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się na terenie ratusza przy ul. Piaseczyńskiej 77. W niedzielę 16 grudnia na wszystkich czekać tam będzie wiele świątecznych atrakcji. Chętni wystawcy mogą już zgłaszać chęć ekspozycji czy sprzedaży produktów podczas świątecznego jarmarku.

Na odbywającym się w niedzielę 16 grudnia, wokół konstancińskiego ratusza, jak i w jego wnętrzu, Jarmarku Bożonarodzeniowym, będzie można spotkać się ze św. Mikołajem, podzielić się opłatkiem i wziąć udział w wigilii miejskiej. Będą koncerty, występy, konkursy i … ho, ho, ho … jeszcze ile atrakcji. Szczegółowy program Jarmarku zostanie podany w najbliższym czasie. Będą także stoiska handlowe prezentujące okolicznościowe produkty świąteczne i wyroby rękodzieła artystycznego. Dla każdego coś świątecznego będzie do nabycia.

Zgłoszenia wystawców

Zapraszamy zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w jarmarku i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. Organizator jarmarku, czyli Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna udostępnia wystawcom drewniane domki wystawiennicze. Ponieważ domków jest ograniczona ilość, zapraszamy także wystawców z własnymi namiotami.

Wypełnione i podpisane karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złożyć w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Wypełnione i podpisane karty można również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Zgłoszenie wystawcy na Jarmark 2018”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 grudnia.

Poniżej do pobrania karta zgłoszeniowa – do wypełnienia, podpisania i przesłania/złożenia, oraz Regulamin (podpisanie karty zgłoszeniowej stanowi wyrażenie akceptacji Regulaminu, więc prosimy o zapoznanie się z jego treścią).

Autor:

2018-12-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer