Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancińskie Perły Mazowsza czekają na zgłoszenia

Tylko do 9 grudnia można zgłaszać kandydatów do Pereł Mazowsza 2018. Pomóżmy naszym najlepszym sportowcom, przedsiębiorcom i wydarzeniom kulturalnym zostać uhonorowanym Perłą Mazowsza. Warto wziąć udział w konkursie, nie tylko dla cennych nagród, których pula w tym roku wynosi aż 35 000 zł, ale by pokazywać innym to, co w naszej gminie najlepsze.

Perły Mazowsza to plebiscyt, w którym to mieszkańcy decydują o tym, które wydarzenie kulturalne podobało im się najbardziej, jaki przedsiębiorca zasługuje na wyróżnienie oraz których sportowców należy szczególnie docenić. Zgłoszenia kandydatur z poszczególnych sześciu gmin uczestniczących w konkursie, można wypełnić on-line na stronie organizatora lub formie papierowej i wrzucić do urny. Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą wydarzenie do udziału w konkursie Perły Mazowsza 2018, zostaną rozlosowane nagrody w postaci biletów do Multikina,   vouchery na jazdy Gokart i Off Road.
W każdej z gmin powiatu piaseczyńskiego zostaną wyłonione po 3 nominacje w danej kategorii. Nominacje otrzymają firmy, osoby lub wydarzenia w poszczególnych trzech kategoriach, które otrzymają najwięcej głosów i punktów na podstawie przesłanej ankiety. Drugim etapem konkursu będzie głosowanie mieszkańców. Spośród nominowanych, na podstawie ilości głosów mieszkańców i przelicznika zamieszczonego w regulaminie konkursu, zostaną wyłonione Perły Mazowsza 2018. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na finałowej Gali, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie (na przełomie lutego/marca 2019 r.)


Perła Przedsiębiorczości
Udział w konkursie Perły Mazowsza mogą wziąć podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe, instytucje oraz osoby prywatne. Można zgłosić swoją firmę, znajomego, lub firmę, zdaniem zgłaszającego, zasługującą na wyróżnienie.

Perła Kultury
Zgłosić może każdy mieszkaniec. Można zgłosić wydarzenie kulturalne, piknik, imprezę plenerową, festyny, konkursy i lub inne wydarzenie zasługujące na specjalne wyróżnienie.

Perła Sportu
W plebiscycie na najpopularniejszego sportowca bądź ofertę turystyczną mogą wziąć udział promotorzy sportu, kluby lub drużyny sportowe, sekcje sportowe jak i również trenerzy oraz miejsca, dania lokalne, oferty turystyczne. Zgłosić może każdy. Można zgłosić siebie, klub sportowy, trenera lub sportowca, a także wyjątkowe miejsce, danie, ofertę turystyczną, którą należy wyróżnić.


Tradycyjne zgłoszenia papierowe można umieszczać w urnach znajdujących się w poniższych miejscach (formularze dostępne przy urnach lub w biurze promocji każdej z gmin):
    Piaseczno: Urząd Miasta i Gminy, ul. Kościuszki 5
    Piaseczno: Dom Kultury, ul. Kościuszki 49
    Piaseczno: Redakcja Przeglądu Piaseczyńskiego, ul. Sierakowskiego 12A
    Góra Kalwaria: Ratusz, ul. Ratuszowa 1
    Góra Kalwaria: Ośrodek Kultury, ul. Białka 9
    Konstancin-Jeziorna: Urząd Miasta i Gminy, ul. Piaseczyńska 77
    Konstancin-Jeziorna: Konstanciński Dom Kultury „Hugonówka”, ul. Mostowa 15
    Tarczyn: Urząd Miejski, ul. Juliana Stępkowskiego 17
    Tarczyn: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Juliana Stępkowskiego 17
    Lesznowola: Urząd Gminy, ul. Gminna 60
    Lesznowola: Centrum Edukacji i Sportu, ul. Kwiatowa 28, Mysiadło
    Prażmów: Urząd Gminy, ul. Piotra Czołchańskiego 1


Więcej informacji na: www.perlymazowsza.pl

Autor:

2018-11-29

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer