Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Składy obwodowych komisji wyborczych

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi powołano obwodowe komisje wyborcze ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie oraz obwodowe komisje wyborcze ds. ustalenia wyników głosowania. Przedstawiamy ich składy.

Od tego roku, zgodnie z nowelizacją Kodeksu wyborczego, w miejsce dotychczasowej jednej komisji obwodowej odpowiedzialnej za przeprowadzenie głosowania i policzenie oddanych głosów, wprowadzone zostały dwie komisje: obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania oraz obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie. 

Poniżej przedstawiamy składy komisji dla poszczególnych obwodów:


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „STOCER” (ul. Długa 40/42 05-510 Konstancin-Jeziorna
)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Ewa Badowska, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM
    Paulina Maria Wielkopolan, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Joanna Bielicka, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Leszek Jerzy Sękowski, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Ryszard Stanisław Bajkowski, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Dorota Gutkowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Grażyna Barbara Kostrzewska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Artur Stępiński, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Maciej Wielkopolan, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Anna Tomaszewska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Iwona Wypyszyńska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Krystyna Teresa Szewczyk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Wojewódzka 12 05-510 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Katarzyna Szymczak, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Katarzyna Anna Sosnowska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Arkadiusz Edward Szewczyk, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Michał Waldemar Reguleński, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Sławomir Tomasz Fukowski, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15



  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Agnieszka Falenta, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Monika Anna Kołodziejczyk, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Christoph Cieślewicz, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Dorota Krystyna Roguska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Mateusz Łukasz Laskowski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
Biblioteka Publiczna - Filia w Konstancinie-Jeziornie (ul. Moniuszki 22 B, 05-520 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Marta Kamińska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Beata Więch-Morka, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Karolina Przestrzelska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Marianna Florentyna Kaczorek, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Matylda Gajda, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA



  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Alina Maria Aniołczyk, uzupełnienie składu
    Ryszard Morka, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Agnieszka Należyta, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Magdalena Cybulska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Mateusz Maciej Więckowski, zgłoszony przez KWW KONSTANCIN JUTRA

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Żeromskiego 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Justyna Ślusarczyk, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Krzysztof Włodzimierz Skibiński, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Maria Barbara Milewska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Anna Magdalena Knaf-Mąkosa, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Marek Wojtas, zgłoszony przez KKW SLD LEWICA RAZEM
    Jakub Marek Szewczyk, zgłoszony przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Ewa Wanda Reguleńska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Marzena Wardak, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Mateusz Zaron, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Tomasz Abramowicz, zgłoszony przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Witold Sergiusz Mąkosa, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Natalia Dąbrowska, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
Świetlica Konstancińskiego Domu Kultury (ul. Sobieskiego 6, 05-510 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Wanda Teresa Rosłaniec, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Krzysztof Klimkowski, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Adrian Paweł Kotwiński, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Marta Agata Słowik, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Michał Ryszard Mendala, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15


  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Magdalena Biernacka, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Stanisław Jan Klimkowski, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Przemysław Sienkiewicz, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Tomasz Romuald Gawron, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Grzegorz Borowski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6
Lokal firmy „TIMED”  ul. Wilanowska 1A (05-520 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Jagienka Parteka, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Dorota Maria Staniszewska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Halina Kościanek, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM
    Joanna Chodak, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Agata Rękawek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Jadwiga Sowińska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA


  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Maciej Bronisław Niedzielski, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Katarzyna Szczepanik, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Anna Maria Parteka, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Oliwia Helena Sibilska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Barbara Bronisława Badowska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7
Gminna Świetlica (ul. Anny Walentynowicz 24 05-520 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Helena Piekarniak, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM
    Jadwiga Zakrzewska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Klaudia Magdalena Eksztajn, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Krzysztof Pasternakiewicz, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Oktawia Wiśniewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Maria Barbara Frątczak, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Marianna Mrozowska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Bartosz Bardziński, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Grzegorz Rytka, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Katarzyna Anna Augustynek, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Anna Borowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej (ul. Pułaskiego 72, 05-510 Konstancin-Jeziorna)
 

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Tomasz Bieske, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Joanna Drecka-Blitek, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Urszula Krystyna Misiura, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Ewa Kalmus, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Mirosława Wiśniewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Iwona Anna Abramowicz, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Małgorzata Jóźwiak, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Weronika Szczepańska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Jolanta Wiesława Malicka, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Grzegorz Ryś, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej Batalionów „Krawiec” i NSZ „Mączyński” (ul. Szkolna, 05-520 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Paulina Baran, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Magdalena Maria Staśko, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Anna Grochocka, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Marta Kobiałka, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM
    Małgorzata Małecka, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Dorota Bociankiewicz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Rafał Bulski, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Dorota Namyślak-Chmielewska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Piotr Szczepański, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Eva Gomez-Maciejak, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Małgorzata Stegenka, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Bielawska 57, 05-520 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Mariola Tomaszewska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Leszek Jan Kosycarz, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Katarzyna Anna Kittel, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Katarzyna Kantorowska, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM
    Joanna Beata Leśniak, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Monika Staszczyk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Bartosz Piotr Spernacki, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Andrzej Janusz Leśniak, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Katarzyna Maria Kopij, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Joanna Borowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Katarzyna Danuta Matuszewska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11
Dom Ludowy w Bielawie (ul. Wspólna 13, 05-520 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Marek Zygmunt Kotowski, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Łukasz Gadomski, uzupełnienie składu
    Natalia Katarzyna Staszczyk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Hanna Szulc, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Elżbieta Zofia Kotowska, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Maria Anna Morawicka, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Jakub Piotr Chmielewski, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Natalia Maria Górecka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Justyna Agnieszka Bulska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Natalia Daria Jędrzejewska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12
Szkoła Podstawowa nr  6 w Opaczy (Opacz 7, 05-520 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Julita Jodłowska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Tomasz Kanabus, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Emilia Osuch, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Aleksandra Eugenia Łochowska, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Konrad Szymczak, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Magdalena Rutkowska, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM
  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Rafał Majak, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Michał Szewczyk, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Magdalena Ewa Jodłowska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Elżbieta Liszewska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Elwira Biernacka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13
Przedszkole „Kolorowe Kredki” w Oborach (05-520 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Anna Maria Jagodzińska-Piotrowska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Jakub Wojtas, zgłoszony przez KKW SLD LEWICA RAZEM
    Paweł Kopiec, zgłoszony przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Marcin Piotrowski, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Olga Osuch, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Eliza Ewa Pietrzak-Adamczuk, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Adam Maciej Maleńczyk, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Krzysztof Andrzej Milewski, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Aneta Gregorczyk, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Włodzimierz Zaron, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
Szkoła Podstawowa nr 4 w Słomczynie (ul. Wilanowska 218, 05-520 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Elżbieta Maria Winiarska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Agnieszka Teresa Zwolska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Adam Jan Ostrowski, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Karolina Bardzińska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Emilia Wiktoria Baldy, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Zofia Barbara Ostrowska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Krystyna Anuszewska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Ryszard Pawelski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Marek Jan Zgoła, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Emilia Lesińska, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
Dom Ludowy w Cieciszewie (05-520 Cieciszew)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Katarzyna Woźniak, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Malwina Dutkowska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Sebastian Dutkowski, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Maria Peterek, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM
    Małgorzata Anna Jałowiec, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Elżbieta Barbara Lisowska, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Agnieszka Kopiec, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Celina Kołodziejczak, uzupełnienie składu
    Bogusław Bartosiewicz, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Edyta Serafin, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny ”TABITA” LUX MED. Sp. z o.o. (ul. Długa 43, 05-510 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Karolina Badowska, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM
    Łukasz Artur Należyty, zgłoszony przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Szymon Robert Kozak, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Maciej Sobota, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Beata Sochacka, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Katarzyna Barbara Brzomińska, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE


  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Agata Wrochna, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Magdalena Danuta Mrozowska, uzupełnienie składu
    Jan Rutka, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Monika Anna Czarska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Małgorzata Anna Górniak, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Anna Matijszczuk, uzupełnienie składu

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
Dom Pomocy Społecznej (ul. Potulickich 1, 05-510 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Jerzy Komosa, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Wioletta Monika Banach, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Stanisław Jabcoń, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Kamila Szewczak, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Magda Wiktorowicz-Czajko, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Zofia Ryjak, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Teresa Dąbrowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Andrzej Kozłowski, uzupełnienie składu
    Agata Pudełko, uzupełnienie składu
    Magdalena Ewa Maćkowiak, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Kazimierz Dymski, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Agnieszka Gadomska, uzupełnienie składu

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18
Dom Rencisty Polskiej Akademii Nauk (ul. Chodkiewicza 3/5, 05-510 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Mateusz Traczyk, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Jolanta Borowska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Bożenna Zofia Sadkowska, uzupełnienie składu
    Małgorzata Elżbieta Kotwińska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Lilia Sokół, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Mateusz Kania, uzupełnienie składu

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Teresa Pawelska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Zdzisława Maria Lisowska-Zgoła, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Marcin Jakub Wybierek, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Małgorzata Żukowska zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Agnieszka Wybierek, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Bożena Małgorzata Zawiślak, uzupełnienie składu

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19
Dom Artystów Weteranów Scen Polskich (ul. Pułaskiego 6, 05-510 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Alicja Sikorska, zgłoszona przez KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15
    Sylwia Aniela Ponikła, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Celina Łuszczyńska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Małgorzata Bielecka, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Alina Rybarczyk, uzupełnienie składu
    Hubert Grzejszczyk, uzupełnienie składu

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Joanna Maria Sękowska-Rutka, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Alicja Oręziak, uzupełnienie składu
    Klaudia Pawelska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Hanna Jodłowska, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Ewa Kołodziejska, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Krystyna Stępień, uzupełnienie składu

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20
Mazowieckie Centrum  Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o. (ul. Wierzejewskiego 12 (05-510 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Michał Głośniak, uzupełnienie składu
    Natalia Martyna Matuszewska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Paweł Orzechowski, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Marcel Janusz Wenka, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Anna Zofia Kulczyk, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Emilia Staniszewska, zgłoszona przez KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Monika Joanna Jaroszewicz, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Andrzej Stachowski, zgłoszony przez KWW KUKIZ'15
    Ryszard Franciszek Kuciński, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Wojciech Bogdan Kostrzewski, zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
    Dariusz Rutka, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Joanna Gadomska, uzupełnienie składu

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21
Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o. (ul. Gąsiorowskiego 12/14, 05-510 Konstancin-Jeziorna)

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania:
    Tomasz Wrochna, zgłoszony przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Maciej Ammol, zgłoszony przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Rafał Paweł Majchrzak, zgłoszony przez KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15
    Anna Jolanta Marszał, uzupełnienie składu
    Magdalena Głośniak, uzupełnienie składu
    Teresa Utrata, uzupełnienie składu

  • Obwodowa komisja wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania:
    Barbara Helena Majchrzak, zgłoszona przez KWW KUKIZ'15
    Anna Karolina Kucicka, zgłoszona przez KWW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
    Aneta Wrona, zgłoszona przez KWW KONSTANCIN JUTRA
    Piotr Wojciech Gadomski, uzupełnienie składu
    Patryk Aleksander Żydak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Sandra Bąder, uzupełnienie składu

Do pobrania:

Autor: BKS

2018-10-08

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer