Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Wspólnie dla mieszkańców

W nowym ratuszu będą stanowiska trzech wydziałów Starostwa Powiatowego w Piasecznie. To efekt umowy, którą  w piątek (10 sierpnia) podpisali burmistrz Kazimierz Jańczuk, wicestarosta Arkadiusz Strzyżewski i członek zarządu Ksawery Gut. 

Finał rozmów

Jest finał rozmów w sprawie utworzenia w nowym ratuszu przy ul. Piaseczyńskiej 77 w Konstancinie-Jeziornie filii wydziałów: Komunikacji i Transportu, Architektoniczno-Budowlanego oraz Geodezji i Katastru Starostwa Powiatowego w Piasecznie. Dyskusja między samorządami trwała kilka tygodni, w piątek (10 sierpnia) została pozytywnie zakończona podpisaniem umowy. 

Umowa podpisana

Dokument sygnowali: Kazimierz Jańczuk – burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, Arkadiusz Strzyżewski – wicestarosta piaseczyński i Ksawery Gut – członek zarządu powiatu piaseczyńskiego. Zgodnie z umową gmina Konstancin-Jeziorna użyczy bezpłatnie starostwu lokal o powierzchni około 119 m kw. wyposażony w sieci: teletechniczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i wentylacyjną oraz meble biurowe.

W jednym miejscu

Pomieszczenia zostaną dostosowane do potrzeb obsługi mieszkańców i udostępnione w możliwie najkrótszym czasie. – Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna w jednym miejscu zostaną kompleksowo obsłużeni i nie będą już musieli tracić czasu oraz pieniędzy na dojazdy do Piaseczna – mówi burmistrz Kazimierz Jańczuk. 

Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2018-08-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer