Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

BO 2018: Ruszyły zajęcia sportowe w Opaczy

Zajęcia w Opaczy odbywają się dwa razy w tygodniu
Zajęcia w Opaczy odbywają się dwa razy w tygodniu

W Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy ruszyły zajęcia ruchowe dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. Ćwiczenia są bezpłatne i realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Projekt pn.”Gimnastyka i taniec w Opaczy” jest jednym z 18, które w ubiegłym roku zostały w głosowaniu wybrane do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna edycja 2018.

Dla wszystkich

Zajęcia prozdrowotne: zdrowy kręgosłup, płaski brzuch i zumba są bezpłatne, a mogą z nich korzystać wszyscy mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna. Ćwiczenia wystartowały 4 stycznia i odbywają się dwa razy w tygodniu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy .

W poniedziałki i czwartki

I tak w godz. 19.30 – 20.30 prowadzone są zajęcia płaski brzuch (poniedziałki) i zdrowy kręgosłup (czwartki). Z kolei w godz. 20.30 – 21.30 (poniedziałki i czwartki) zapraszamy na taneczną zumbę. Wszystko pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Jednostką realizującą zadanie jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2018-01-10

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer