Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

GOSiR zagra z WOŚP

Turniej zostanie rozegrany w hali GOSiR
Turniej zostanie rozegrany w hali GOSiR

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie ponownie zagramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę (14 stycznia) zapraszamy na turniej piłki nożnej dla dzieci oraz dzień otwarty na miesjkim lodowisku.

W tym roku wolontariusze WOŚP będą kwestować w całej Polsce już po raz 26. Nie zabraknie ich także w Konstancinie-Jeziornie. Każdy kto w najbliższą niedzielę (14 stycznia) wspomoże ogólnopolską akcję oprócz uśmiechu otrzyma też kultowe, czerwone serduszko. Cel akcji jest jeden – zebrać jak najwięcej pieniędzy na zakup sprzętu „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Turniej piłki dla dzieci

WOŚP to nie tylko zbiórka pieniędzy, to także atrakcje towarzyszące. Jedną z nich będzie turniej piłki nożnej dla dzieci, na który zapraszamy w niedzielę do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta). Na boisku zmierzą się roczniki:  2009, 2010 i 2011. Start rozgrywek już o godz. 10.00. Podczas imprezy będzie prowadzona kwesta do puszek WOŚP. To wszystko w szczytnym celu.

Dzień otwarty na lodowisku

W tym roku orkiestra Jurka Owsiaka zagra również na miejskim lodowisku przy konstancińskim amfiteatrze. W najbliższą niedzielę wejście na ślizgawkę będzie bezpłatne, w zamian będzie można wesprzeć akcję WOŚP. Zapraszamy do Parku Zdrojowego od godz. 10.00 do godz. 22.00.

Autor: GOSiR

2018-01-11

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

NALEŻYMY DO

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer