Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Muzycznie i tanecznie w Ciszycy

Muzycznie i tanecznie było w minioną niedzielę (9 czerwca) w Ciszycy. Mieszkańcy sołectwa i gminy Konstancin-Jeziorna do późnych godzin nocnych bawili się na imprezie plenerowej z okazji Zielonych Świątek.


Na scenie

Obchody Zesłania Ducha Świętego, czyli Zielonych Świątek, rozpoczęła msza święta polowa, po której można było wysłuchać twórczości lokalnych artystów. Na scenie zaprezentowali się m.in. chórek Świętej Anny z parafii św. Józefa w Mirkowie, Jarzębina Czerwona oraz zespół Etiuda pod kierownictwem Lidii Leszczyńskiej. 


Śmigłowiec i warsztaty

Jedną z atrakcji były przeloty śmigłowcem Sky Poland. Dla dzieci przygotowano zarówno zabawy ruchowe, jak i zajęcia artystyczne – między innymi warsztaty plastyczne. Na finał wystąpiły zespoły Fisher oraz One Winner. Mieszkańcy świetnie się bawili w rytm muzyki dance, a koncert płynnie przeszedł w wieczorną dyskotekę, która potrwała do późnych godzin nocnych.


Galeria zdjęć

Fot. Andrzej Piętka

Autor: Antoni Pomianowski

2019-06-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer