Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Nowy ratusz ma już rok

W piątek (7 czerwca) mija rok od oficjalnego otwarcia nowej siedziby gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Z okazji 1. urodzin przygotowalismy dla naszych mieszkańców konkurs z nagrodami. Zapraszamy do wspólnej zabawy. 

Dla mieszkańców

7 czerwca 2018 r. to pamiętna data. Dokładnie rok temu został oficjalnie otwarty nowy ratusz przy ul. Piaseczyńskiej 77. Konstancin-Jeziorna, po 120 latach od utworzenia, doczekał się wreszcie godnej siedziby władz samorządowych oraz miejsca, w którym mieszkańcy mogą liczyć na kompleksową obsługę. – Możemy być dumni, że udało się gminie zrealizować projekt budowy ratusza – podkreśla Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. – Inwestycja poprawiła komfort pracy urzędników, ale przede wszystkim przyniosła wiele korzyści mieszkańcom.


Pod jednym dachem

W obiekcie działa rozbudowany punkt obsługi interesantów, gdzie pracownicy poszczególnych wydziałów pomagają przebrnąć przez urzędowe procedury – wszystko w jednym miejscu. W budynku znajdują się także: filia Banku Spółdzielczego w Piasecznie, filie wydziałów – Komunikacji i Transportu, Architektoniczno-Budowlanego oraz Geodezji i Katastru piaseczyńskiego starostwa oraz kancelaria adwokacka.


Wyróżnienia

Nowoczesny budynek przy ul. Piaseczyńskiej 77 jest doceniany również przez osoby związane profesjonalnie z architekturą i urbanistyką. W kwietniu został wyróżniony w ogólnopolskim plebiscycie Nagroda Architektoniczna „Polityki” za rok 2018.


Konkurs z nagrodami

Z okazji 1. urodzin konstancińskiego ratusza mamy dla naszych mieszkańców konkurs z nagrodami. Czekają m.in. leżaki, kubki i inne upominki. Po szczegóły zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebooku.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-06-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer