Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Odwiedź nas na Bulwarach Wiślanych

Nie masz pomysłu na weekend? Zapraszamy w sobotę i w niedzielę (29 i 30 czerwca) do Warszawy na rodzinny piknik „Moda na Mazowsze na Bulwarach Wiślanych”. Gmina Konstancin-Jeziorna też tam będzie. Na wszystkich, którzy w sobotnie popołudnie odwiedzą nasze stoisko przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Będzie można m.in. wybić samodzielnie konstancińską monetę.

Wypoczynek nad rzeką

„Moda na Mazowsze na Bulwarach Wiślanych” to przede wszystkim okazja na ciekawe spędzenie weekendu nad rzeką oraz zapoznanie się z ofertą turystyczną mazowieckich gmin, mikroregionów i instytucji prezentowaną na licznych stoiskach. Na gości dorosłych, niezupełnie dorosłych i całkiem małych będzie czekało mnóstwo atrakcji.

Monety do wybicia

W takim miejscu nie może zabraknąć reprezentacji Konstancina-Jeziorny, czyli jedynego uzdrowiska na Mazowszu. Na dużych i małych na gminnym stoisku czekają m.in. warsztaty plastyczne. Będzie też można wybić samodzielnie konstancińską monetę, a dzięki specjalnej maszynce wszyscy chętni wykonają własną przypinkę. Każdy maluch otrzyma upominek. Będziemy rozdawać balony i wiatraczki oraz częstować konstancińskimi krówkami i lizakami. Zapraszamy od godz. 14.00 do godz. 17.00.


Warsztaty o Urzeczu

Gminę Konstancin-Jeziorna reprezentować będzie także Stowarzyszenie Binduga z Cieciszewa, które zaprasza dzieci na warsztaty na temat Urzecza, podczas których będzie można m.in. wykonywać puzzle, przygotowywać wycinanki oraz kolorować obrazki. W programie również poczęstunek barszczem chrzanowo-buraczanym, potrawą z Urzecza – mikroregionu nad Wisłą.

Do zobaczenia w Weekendowej Strefie Animacji na Bulwarach Wiślanych w Warszawie (w pobliżu Muzeum Sztuki Nowoczesnej).

Autor: Antoni Pomianowski

2019-06-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer