Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Piknik rodzinny w Domu Seniora PAN

Już w najbliższą sobotę (29 czerwca) w godz. 12.00–17.00 Dom Seniora Polskiej Akademii Nauk w Konstancinie-Jeziornie organizuje piknik rodzinny. Ta coroczna impreza to ważne wydarzenie w życiu nie tylko mieszkańców placówki, ale także ich rodzin. 

W sobotę ogród Domu Seniora PAN przy ul. Chodkiewicza 3/5 stanie się miejscem pełnym radości, uśmiechu i pozytywnej energii. Będzie biesiada przy muzyce i grillu. Dla najmłodszych – plac zabaw i animacje, a dla trochę starszych – wystawa zdjęć Klubu F8, działającego przy Konstancińskim Domu Kultury, i stoiska z regionalnymi wyrobami. Start o godz. 12.00. – To wspaniały czas dla wszystkich, od prawnuczków do seniorów, dla znamienitych gości, członków PAN oraz dla naszych pracowników – mówi Monika Szyszkowska, kierownik działu administracyjnego Domu Seniora PAN. – Tego dnia wszyscy zaangażowani w działalność domu chcą się podzielić radością i pozytywną energią z innymi. Zapraszamy!

Autor: Antoni Pomianowski

2019-06-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer