Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Posadzono ponad 16 tysięcy kwiatów

Konstancin-Jeziorna stroi się na lato. Na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy posadzono ponad 16 tysięcy kwiatów i roślin. Przestrzeń publiczną zdobią m.in. pelargonie, begonie i trawy ozdobne.


W parkach, wzdłuż ulic

Nowe letnie nasadzenia pojawiły się w całym mieście: w publicznych parkach, na skwerach, przy ulicach, wewnątrz osiedli, a także na latarniach. Ponad 250 kwietników, donic i konstrukcji kwiatowych zapełniło się kolorowymi miksem, w którym dominują pelargonie stojące i wiszące, a także begonie i ozdobne trawy. Łącznie posadzono w Konstancinie-Jeziornie ponad 16 tysięcy kwiatów i roślin.


Cieszą oko

Szczególnie okazałe rabaty i kwietniki można zobaczyć w Parku Zdrojowym, gdzie zwiększono liczbę nasadzeń względem ubiegłego roku, oraz przy ul. Piłsudskiego. Wkrótce nowe kwiaty pojawią się także wokół oczka wodnego naprzeciwko CH Stara Papiernia. Wszyscy goście odwiedzający naszą gminą z pewnością zwrócą uwagę na wielokolorowe, atrakcyjne aranżacje, a mieszkańcy będą jeszcze chętniej spacerowali po ukwieconym Konstancinie-Jeziornie.

Autor: Antoni Pomianowski

2019-06-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer