Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Turnieje siatkówki plażowej

Podczas Dni Konstancina nie zabraknie również sportowych emocji. W weekend (15 i 16 czerwca) siatkarze plażowi zmierzą się w turnieju o Puchar Burmistrza Konstancina-Jeziorny, a także będą rywalizować w mistrzostwach powiatu piaseczyńskiego w kategorii U-20.

Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna zaprasza na dwa turnieje siatkówki plażowej w sobotę (15 czerwca) i niedzielę (16 czerwca). Z okazji Dni Konstancina w rozgrywkach rozpoczynających się o godz. 9.00 siatkarze powalczą o Puchar Burmistrza, w sobotę zmierzą się drużyny żeńskie, a w niedzielę męskie. Z kolei o godz. 15.30 rozpoczną się mistrzostwa powiatu piaseczyńskiego o Puchar Starosty w kategorii młodzieżowej do 20 lat. W tym turnieju rozgrywki chłopców do kat. junior odbędą się w sobotę, natomiast dziewczyn – w niedzielę. Wszystkie mecze rozegrane zostaną na boisku w pobliżu tężni solankowej w Parku Zdrojowym. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Autor: Antoni Pomianowski

2019-06-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer