Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Miasto błyszczy na święta

Konstancin-Jeziorna błyszczy na święta Bożego Narodzenia. Miasto zdobią tysiące światełek, które zawisły na przyulicznych latarniach wzdłuż m.in. ul. Warszawskiej, ul. Wilanowskiej, ul. Piaseczyńskiej i ul. J. Piłsudskiego. Iluminacja pojawiła się też na froncie budynku Urzędu Miasta i Gminy.


Ozdoby i światełka

Na śnieg na razie nie ma co liczyć, ale władze Konstancina-Jeziorny zadbały o świąteczny klimat. W mieście możemy zobaczyć kilkaset ozdób w formie m.in. gwiazdek i bombek oraz tysiące energooszczędnych światełek zdobiących przyuliczne latarnie wzdłuż m.in. ul. Warszawskiej, ul. Piaseczyńskiej, ul. J. Piłsudskiego, ul. Długiej i ul. B. Prusa. Przystrojono również Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna – wejście do ratusza zdobią choinki, a na froncie gmachu wyświetlana jest iluminacja i życzenia. Świąteczne akcenty pojawiły się też w Parku Zdrojowym, na rondzie św. Jana Pawła II oraz przy ul. Wilanowskiej, gdzie stanęła gigantyczna bombka oświetlona diodami LED.


PSE partnerem

Partnerem iluminacji świątecznej w Konstancinie-Jeziornie są Polskie Sieci Elektroenergetyczne, operator elektroenergetycznego systemu przesyłowego w Polsce. Dzięki współpracy samorządu ze spółką Skarbu Państwa mieszkańcy już od połowy grudnia mogą cieszyć się świąteczną atmosferą.


Galeria zdjęć

fot. Andrzej PiętkaPolskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. są operatorem elektroenergetycznego systemu przesyłowego w Polsce. Celem spółki jest zapewnienie niezawodnej pracy sieci przesyłowej i dostaw energii elektrycznej do wszystkich regionów kraju. Nasza firma jest właścicielem ponad 14 000 km linii oraz 106 stacji elektroenergetycznych najwyższych napięć. PSE S.A. odpowiadają za utrzymanie, eksploatację i rozwój systemu przesyłowego, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo energetyczne Polski.

Autor:

2019-12-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer