Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Młodzież w internecie

13-letni Jerzy Molak, uczeń Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, zachwycił uczestników seminarium „parDIGIpate”, które na początku grudnia odbyło się w Berlinie. Jego organizatorem była Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.


Wymiana doświadczenia

Seminarium „parDIGIpate” było przestrzenią do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat aktualnych trendów w świecie online, roli narzędzi i aplikacji internetowych w pracy z uczniami, e-partycypacji, bezpieczeństwa w sieci i wielu innych kwestii związanych z aktywnością młodzieży w wirtualnym świecie. Jego adresatami byli m.in. nauczyciele zaangażowani w polsko-niemiecką wymianę młodzieży.


Uczeń zachwycił

W seminarium, które na początku grudnia odbyło się w Berlinie wziął udział także 13-letni Jerzy Molak. Uczeń Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie zachwycił uczestników spotkania profesjonalizmem i dojrzałością zaprezentowanymi podczas swojej prelekcji na temat działalności młodzieży w internecie. Organizatorem seminarium było Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.

Autor: SPI nr 5

2019-12-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer