Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Oto nominowani do Pereł Mazowsza

Ruszyło głosowanie w plebiscycie Perły Mazowsza 2019. Statuetki zostaną wręczone w trzech kategoriach – przedsiębiorczość, kultura oraz sport i turystyka. Z gminy Konstancin-Jeziorna nominowanych jest dziewięcioro kandydatów. Głosować można do 21 lutego.


Szósta edycja

To już szósta edycja plebiscytu, organizowanego przez Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania i „Przegląd Piaseczyński”, którego celem jest uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych wydarzeń organizowanych w regionie, a także sportowców, klubów sportowych, trenerów i zawodników. Konkurs wyłoni „Perły Gmin”, „Perły Powiatów” i „Perły Mazowsza” w trzech kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i turystyka.


Nominowani

Kandydatów do plebiscytu można było zgłaszać do 8 grudnia. Kapituła konkursowa zweryfikowała wszystkie zgłoszenia i wyłoniła laureatów drugiego etapu konkursu. Z gminy Konstancin-Jeziorna w tym roku nominowani są:

  • Perła Przedsiębiorczości: Farma Urody, Moonlight Atelier Fryzjer i Przedszkole Pana Adama;
  • Perła Kultury: Dożynki 2019 w Gassach, Festiwal Filmowy Świat Maklaka i Jego Przyjaciół oraz Festiwal Otwarte Ogrody w Konstancinie-Jeziornie;
  • Perła Sportu i Turystyki: VIII Międzynarodowe Zawody o Puchar Burmistrza Konstancina-Jeziorny w Jeździe Szybkiej na Wrotkach, paralotniarz Krzysztof Romicki oraz Turnieje Siatkówki Plażowej w Parku Zdrojowym.


Głosowanie

Głosowanie ruszyło 18 grudnia i potrwa do 21 lutego. Głos na swoich faworytów można oddać na kilka sposobów:

  • na stronie internetowej: www.perlymazowsza.pl
  • poprzez Facebooka konkursu: KonkursPerłyMazowsza,
  • wysyłając SMS pod nr 7255 (koszt to 2 zł + VAT),
  • tradycyjnie przez wyplenienie formularza do głosowania i wrzucenie go do urny, która dostępna jest w holu ratusza przy ul. Piaseczyńskiej 77.


Nagrody

Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody, m.in. książki, kosmetyki, gry planszowe, vouchery do SPA, bilety do kina i wiele innych. Zwycięzców plebiscytu poznamy podczas gali, która na przełomie lutego i marca odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie.

Szczegóły na stronie: www.perlymazowsza.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-12-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer