Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zmiany w systemie powiadamiania SMS

W związku z planowanymi zmianami w funkcjonowaniu systemu powiadamiania SMS, od poniedziałku (30 grudnia) działanie serwisu zostaje czasowo wstrzymane. O terminie wznowienia usługi poinformujemy wkrótce.


Czasowe wstrzymanie serwisu

Gminny system powiadamiania SMS został uruchomiony w 2018 r. Jest to bezpłatny kanał komunikacji Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna z mieszkańcami. W związku z planowanymi zmianami w jego funkcjonowaniu oraz koniecznością podpisania nowej umowy z operatorem systemu, od poniedziałku (30 grudnia) działanie serwisu zostaje czasowo wstrzymane. O terminie wznowienia systemu powiadamiania SMS poinformujemy wkrótce.


Ostrzeżenia meteo

Informujemy, że aktualne ostrzeżenia meteorologiczne dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie: pogodynka.pl oraz w aplikacjach mobilnych: Pogodynka METEO-IMGW i Pogodynka ALERT-IMGW.


Autor: Patryk Siepsiak

2019-12-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer