Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Puchar Regionalny Nordic Walking

W sobotę (27 kwietnia) w Konstancinie-Jeziornie zainaugurowany zostanie Puchar Regionalny Nordic Walking. Dla mieszkańców naszej gminy start w zawodach jest bezpłatny. Zapraszamy!

W Parku Zdrojowym

Nordic walking ponownie zawita do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie, gdzie zainaugurowany zostanie Puchar Regionalny. W sobotę (27 kwietnia) zawodnicy zmierzą się ze sobą indywidualnie oraz drużynowo, z podziałem na płeć oraz wiek, na dystansach 5 i 10 km. Start rywalizacji przewidziany jest na godz. 11.00 (trasa 10 km), a zmagania na krótszym, 5-kilometrowym dystansie rozpoczną się o godz. 11.05. Będzie też coś dla dzieci do 8 lat – minizawody nordic walking.


Zapisy

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną przez formularz dostępny na stronach: www.pucharpolskinw.pl i www.pfnw.eu oraz bezpośrednio w biurze zawodów – w dniu imprezy (w godz. 9.00-10.30). Wysokość opłaty startowej waha się od 10 zł do 50 zł i uzależniona jest od terminu rejestracji swojego uczestnictwa w imprezie oraz ewentualnych uprawnień do wybranej zniżki. Mamy jednak dobrą wiadomość dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna – dla nich udział jest bezpłatny. Podobnie jak dla młodzieży do 18. roku życia, ale tylko jeśli zarejestruje się najpóźniej na 3 dni przed zawodami.


Organizatorzy

Organizatorem zawodów z cyklu Puchar Regionalny Nordic Walking jest Polska Federacja Nordic Walking, a współorganizatorami Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie oraz gmina Konstancin-Jeziorna. Szczegóły: www.gosir-konstancin.pl.


Program zawodów

9.00–10.30 Działalność biura zawodów
10.40 Uroczyste otwarcie
10.45 Wspólna rozgrzewka
11.00 Start 10km
11.05 Start 5km
11.10 Rajd
13.00 Mininordic walking (dzieci do 8 lat)
13.15 Uroczyste podsumowanie zawodów


Autor: GOSiR

2019-04-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer