Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wiemy, kto wywiezie odpady komunalne

Gmina Konstancin-Jeziorna rozstrzygnęła przetarg nieograniczony na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Zmian nie ma. Usługę na terenie naszej gminy, tak jak do tej pory, będzie realizować firma Lekaro z Woli Duckiej.

Wyniki przetargu

W przetargu nieograniczonym wystartowały cztery firmy. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Lekaro z siedzibą Woli Duckiej, które realizację usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od mieszkańców gminy oraz z Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w latach 2019-2020, wyceniło na 13 099 217,40 zł (najdroższa oferta opiewała na kwotę ponad 21,7 mln zł).


Umowa podpisana

Umowa, którą pod koniec kwietnia podpisali Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna oraz Jolanta Zagórska, przedstawicielka Lekarowejdzie w życie 1 sierpnia i będzie obowiązywać do 31 grudnia 2020 r.


Od maja nowe stawki

A my przypominamy! Od 1 maja, zgodnie z Uchwałą nr 47/VIII/5/2019 Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna z 5 marca 2019 r., na terenie naszej gminy obowiązywać będą nowe stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:

  • za odpady segregowane31,00 zł od osoby,
  • za odpady niesegregowane47,00 zł od osoby.

Szczegóły TUTAJ (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2019-04-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer