Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Zapraszamy wystawców na Dzień Strażaka

12 maja (niedziela) wspólnie z druhami Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Konstancin-Jeziorna będziemy świętować Dzień Strażaka. Z tej okazji w Parku Zdrojowym odbędzie się piknik rodzinny, na który serdecznie zapraszamy wszystkich wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.


Parada i piknik

Gminny Dzień Strażaka to już tradycja. Zainauguruje go parada orkiestr dętych, która wyruszy o godz. 13.30 spod CH Stara Papiernia do Parku Zdrojowego. To właśnie tam odbędą się główne uroczystości i piknik rodzinny. O godz. 14.15 w amfiteatrze rozpocznie się msza święta. Po nabożeństwie na scenie wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miasta Zwolenia. Później na placu przy amfiteatrze nastąpi poświecenie nowego wozu bojowego OSP Bielawa oraz wręczone zostaną odznaczenia dla druhów z gminnych jednostek OSP. O godz. 16.15 podziwiać będziemy pokaz musztry paradnej, po którym na scenie amfiteatru zaprezentuje się Miejska Orkiestra Moderato w Warki. Nie będzie nudy.

To jednak nie wszystko. Uroczystościom w Parku Zdrojowym towarzyszyć będzie piknik strażacki. Jedną z atrakcji dla dzieci będzie gigantyczny dmuchany tor przeszkód. Nie zabraknie też gier i konkursów, pokazówy ratownictwa medycznego i sprzętu strażackiego, warsztatów plastycznych oraz konkurencji sportowych. Będzie też kiermasz, na którym kupimy różne bibeloty. 


Zgłoszenia wystawców

Już teraz serdecznie zapraszamy wystawców, a w szczególności twórców ludowych, producentów, wytwórców, sprzedawców oraz firmy i instytucje do ekspozycji swoich wyrobów lub sprzedaży produktów. Karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna). Można również jej skan przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Dzień Strażaka 2019. Na zgłoszenia czekamy  do 30 kwietnia.


Więcej informacji

Uwaga! Wystawcy muszą zorganizować stoisko we własnym zakresie – organizator nie zapewnia sprzętu wystawienniczego, stolików czy krzeseł. Ze względu na ograniczoną powierzchnię przeznaczoną pod stoiska, organizator zastrzega sobie prawo wyboru wystawców oraz rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych. Pierwszeństwo udziału w charakterze wystawcy mają m.in. fundacje, stowarzyszenia, osoby prowadzące działalność typu non profit oraz lokalni przedsiębiorcy. Za udostępnione miejsce pobierana będzie opłata targowa w wysokości 10 zł. Szczegóły w załączonym regulaminie. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 22 484 24 41.


Do pobrania

Autor: Magdalena Misiewicz

2019-04-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer