Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Festiwal Tężnia Marzeń już w ten weekend

Już w najbliższy weekend (20 i 21 lipca) w konstancińskim Parku Zdrojowym zrobi się magicznie i bajkowo, a to za sprawą Festiwalu Sztuki Opowiadania „Tężnia Marzeń”. W programie m.in.: warsztaty i spotkania z niezwykłymi ludźmi. Wstęp jest bezpłatny.


Tradycja

Festiwal Sztuki Opowiadania „Tężnia Marzeń” w Konstancinie-Jeziornie obywa się od 2005 r. Jak podkreślają jego organizatorzy – Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie oraz Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego – jego celem jest zachęcenie rodzin do wspólnego, kreatywnego spędzania czasu i czerpania inspiracji z opowieści, które są doskonałym nośnikiem wartości: miłości, przyjaźni i sprawiedliwości. Piękne, niebanalne opowieści, których można będzie wysłuchać podczas festiwalu to szansa na oczyszczanie nie tylko ciała, ale również duszy. Szansa na inhalację myśli i wyobrażeń.


Noc opowieści

Festiwal startuje już w sobotę (20 lipca) o godz. 20.30. Na początek tradycyjnie zapraszamy na „Noc opowieści". W konstancińskiej tężni wystąpią: afrykański artysta z Burkina Faso – Noumassana Dembele, bajarz Michał Malinowski oraz inni opowiadacze. Natomiast w niedzielę (21 lipca) od godz.16.00 do godz. 19.00 na wszystkich czeka wiele bajkowych atrakcji w ramach „Podwórka wyobraźni”. Zapraszamy na plac obok tężni. Wstęp bezpłatny.


Współpraca

Festiwal organizowany jest przy współpracy z Uzdrowiskiem Konstancin S.A i EVA Park Life and Spa oraz przy wsparciu finansowym gminy Konstancin-Jeziorna. 

Autor: Antoni Pomianowski

2019-07-15

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer