Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Koncert na rzecz kombatantów

W sobotę (27 lipca) o godz. 17.00 w Konstancińskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny na rzecz kombatantów, którzy przebywają i będą przebywać w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój na leczeniu sanatoryjnym.


Pomoc kombatantom

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój już od piętnastu lat gości w swoich obiektach grupy kombatantów, którzy korzystają nie tylko z profesjonalnej kadry medycznej oraz nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego, ale również z solankowego klimatu dzięki tężni oraz wyjątkowych warunków krajobrazowych. To specjalnie organizowane turnusy, dedykowane seniorom, osobom, które poprzez swoją historię, podupadły na zdrowiu, a dzisiaj potrzebują ciszy i spokoju oraz profesjonalnej opieki rehabilitacyjnej. 

Koncert charytatywny

Dzisiaj Uzdrowisko Konstancin-Zdrój wychodzi krok dalej w pomocy kombatantom i wraz z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna,  z Konstancińskim Domem Kultury oraz Fundacją Daj Głos i DEM’a Promotion Polska organizuje w najbliższą sobotę (27 lipca) koncert charytatywny na rzecz kombatantów „Niepokonane miasto. Cześć i chwała Bohaterom!”. Całe wydarzenie, które rozpocznie się o godz. 17.00 jest organizowane z okazji 15-lecia przyjazdów kombatantów z Litwy, Białorusi, Ukrainy oraz Polski do Uzdrowiska Konstancin-Zdrój. – Jesteśmy dumni z tego, że to właśnie nasze Uzdrowisko może gościć i rehabilitować tak zasłużonych ludzi – mówi Robert Moskwa, dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój. – Naszą pomocą i wsparciem możemy im w jakiś sposób odwdzięczyć się za oddanie, jakim wykazywali się pełniąc swoją służbę. Dzisiaj to my jesteśmy im winni pomoc. 


Bilet cegiełka

W Konstancińskim Domu Kultury (ul. Mostowa 15) specjalnie dla kombatantów wystąpią artyści, którzy wykonają utwory, upamiętniające historyczne wydarzenia. Dochód ze sprzedaży cegiełek podczas koncertu zostanie przekazany na rzecz kombatantów, aby mogli jeszcze intensywniej korzystać z pomocy medycznej.   

Autor: Autor: Informacja prasowa Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

2019-07-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer