Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Kulturalne propozycje na weekend!

Kino plenerowe i Jazz Zdrój Festiwal – to propozycje Konstancińskiego Domu Kultury na rozpoczynający się weekend. Nie zabraknie filmowych wzruszeń, tańca, śpiewów i przede wszystkim dobrej zabawy. Zapraszamy do Parku Zdrojowego. 


Kino plenerowe

Już w piątek (12 lipca) w konstancińskim amfiteatrze rusza kino plenerowe. O godz. 21.45 zapraszamy na „Królową pustyni” z Nicole Kidman w roli głównej. Film opowiada o Gertrude Bell – podróżniczce, pisarce, archeolożce i dyplomatce kształtującej politykę Imperium Brytyjskiego na Bliskim Wschodzie u schyłku XIX wieku. Wstęp na seans jest wolny. 


Święto jazzu

Kolejną weekendową propozycją jest Jazz Zdrój Festiwal, który w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się już po raz siódmy. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne poświęcone pamięci Louisa Armstronga, wybitnego jazzmana. Festiwal jest jedną z największych imprez tego typu na Mazowszu. W konstancińskim Parku Zdrojowym zabrzmi klasyczny jazz, nawiązujący do czasów powstania letniska. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. Szczegóły w programie poniżej.


[Program]

PIASECZNO – Piątek, 12.07

20.00 Hotsy Totsy Five (Republika Czeska)
Piaseczno, Zakątek Kultury, ul. Kościuszki, wstęp wolny
(W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona do Domu Kultury, ul. Kościuszki 49).

KONSTANCIN-JEZIORNA

Sobota, 13.07

16.00 The Warsaw Dixielanders
17.30 Jan Młynarczyk Old Jazz Production
19.00 Hotsy Totsy Five
(Republika Czeska)
21.00 Jam Session z pokazem tańca szkoły Shim Sham (altana)

Niedziela, 14.07

16.00 Iwo Dixie Jazz Band
17.30 Jazz Band Ball
19.00
Carlings Family (Szwecja)

Autor: Patryk Siepsiak

2019-07-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer