Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Mnóstwo zabawy na osiedlu Mirków

W czwartek (27 czerwca) seniorzy z os. Mirków przygotowali dla najmłodszych mieszkańców piknik pełen atrakcji. Jego organizację wsparła gmina Konstancin-Jeziorna w ramach tzw. inicjatywy lokalnej.


Wspólnie z mieszkańcami

Inicjatywa lokalna to mechanizm, za pomocą którego samorząd może wspierać inicjatywy swoich mieszkańców. Na realizację 15 zadań gmina przeznaczy ponad 33 tys. zł. Jednym z zadań przeprowadzonych w ramach inicjatywy lokalnej był piknik dla dzieci zorganizowany przez Alfredę Konopkę i Marka Szewczyka, seniorów z os. Mirków.


Piknik dla najmłodszych

W czwartek (27 czerwca) na najmłodszych mieszkańców Konstancina-Jeziorny z okazji rozpoczynających się wakacji czekały m.in. konkursy z nagrodami i zabawy dla dzieci oraz kawiarenka ze słodkościami. O oprawę muzyczną zadbały Majtki Pana Kapitana. Gmina wsparła pomysł seniorów i zakupiła na piknik m.in. nagrody dla dzieci. Pogoda tego dnia dopisała i pozwoliła wszystkim uczestnikom pikniku na świetną zabawę.

Galeria zdjęć

Fot. Filip Rawski

Autor: Antoni Pomianowski

2019-07-01

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer