Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Prezent od Auchan dla dzieci z Kawęczyna

Miłą niespodziankę sprawił dzieciom z Kawęczyna supermarket Auchan w Konstancinie-Jeziornie. Sklep przekazał sołectwu kilkadziesiąt piłek do gry m.in. w piłkę nożną i siatkówkę. A to wszystko dzięki sołtys Iwonie Obarzanek.


Plac rekreacyjno-sportowy

Trwa zagospodarowanie placu rekreacyjno-sportowego w Kawęczynie. Z funduszu sołeckiego w 2017 r. wykonano jego kompleksowy projekt, a w 2018 r. – ogrodzenie. W tym roku, w ramach budżetu obywatelskiego, na placu stanie drewniana altana, która będzie miejsce spotkań mieszkańców Kawęczyna i gminy. Sołectwo nie miało dotąd żadnego takiego obiektu, więc wszyscy z niecierpliwością czekają na jego otwarcie. 


Prezent od supermarketu

W jak najlepsze wyposażenie nowego miejsca zaangażowała się sołtys Iwona Obarzanek, która poprosiła o wsparcie m.in. supermarket Auchan w Konstancinie-Jeziornie. Kierownictwo sklepu odpowiedziało na apel i podarowało mieszkańcom Kawęczyna trzy torby pełne różnego rodzaju piłek.

Autor: Antoni Pomianowski

2019-07-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer