Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Zapraszamy wystawców na jarmark

Tegoroczny Jarmark Świąteczny ponownie zawita do Parku Zdrojowego. Na 15 grudnia Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna szykuje mnóstwo atrakcji. Będzie m.in. Mikołaj z elfami oraz zagroda ze zwierzętami. Zapraszamy wystawców do prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 listopada. 

Do dyspozycji wystawców będzie 20 domków wystawienniczych, które staną w głównej alei Parku Zdrojowego. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Podczas imprezy nie zabraknie występów lokalnych zespołów, warsztatów wykonywania ozdób świątecznych oraz św. Mikołaja. Tradycyjnie władze gminy podzielą się opłatkiem z mieszkańcami podczas miejskiej wigilii.

Zapraszamy firmy, instytucje, organizacje i twórców

Mimo że do 15 grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, firmy i instytucje, do wzięcia udziału w jarmarku oraz skorzystania z możliwości prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów.

Dokumenty zgłoszeniowe

Kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy (ul. Piaseczyńska 77). Można ją również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Jarmark 2019”. Nabór wystawców będzie prowadzony do 25 listopada. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 22 484 24 41.

Do pobrania

Autor: Antoni Pomianowski

2019-11-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer