Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Hugonówka ma już 5 lat

Inauguracja Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie-Jeziornie i feta z okazji 5. urodzin Hugonówki przy ul. Mostowej 15 – miniona niedziela (26 maja) obfitowała w liczne atrakcje.

W konstancińskim amfiteatrze wystąpił wokalista Sławek Uniatowski. W Parku Zdrojowym zabrzmiały utwory z jego albumu „Metamorphosis” oraz autorskie aranżacje przebojów Zbigniewa Wodeckiego, które zachwyciły publiczność. Inauguracja Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie-Jeziornie zbiegła się z obchodami 5-lecia działalności Konstancińskiego Domu Kultury w odrestaurowanej willi Hugonówka przy ul. Mostowej 15. Z okazji jubileuszu odbyły się warsztaty dla dzieci, spektakle plenerowe, koncerty, spotkanie z pisarką Ewą Cielesz, a także wystawy – Klubu Fotograficznego F8 oraz „Pamiątek konstancińskich” z bogatych zasobów KDK. Nie zabrakło też urodzinowego tortu. Zwieńczeniem całodniowych atrakcji była potańcówka w altanie.

Galeria zdjęć

Fot. Konstanciński Dom Kultury, Andrzej Piętka

Autor: Konstanciński Dom Kultury

2019-05-29

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer