Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego

Już 26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Dowiedz się na kogo będzie można oddać głos w komisjach w Konstancinie-Jeziornie.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbywają się raz na 5 lat, w podobnych dniach we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Na potrzeby tych wyborów Polska została podzielona na 13 okręgów wyborczych. Nasza gmina znajduje się w okręgu nr 4, w którego skład wchodzi m.st. Warszawa oraz okoliczne powiaty, tj. grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński.

Oznacza to, że we wszystkich wymienionych wyżej miejscach wyborcy otrzymają karty do głosowania z tymi samymi kandydatami. Kolejność list kandydatów na karcie została wylosowana przez Państwową Komisję Wyborczą, natomiast kolejność kandydatów na danej liście została ustalona przez komitet wyborczy.

W załączonym poniżej pliku publikujemy zarejestrowane w okręgu nr 4 listy kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, lokale wyborcze będą czynne w godz. 7.00-21.00.

DO POBRANIA:

Autor: Antoni Pomianowski

2019-05-15

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer