Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Ukwiecony Konstancin-Jeziorna

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, jak co roku, przyozdabia ulice i skwery nowymi nasadzeniami. W ramach wiosennych prac ogrodniczych posadzono tysiące kolorowych bratków, które już wkrótce zastąpią m.in. pelargonie, begonie  i trawy ozdobne. 

Kolorowe bratki

Po zimowej szarówce wiosenne dekoracje kwiatowe ożywiły ulice Konstancina-Jeziorny. Na przełomie marca i kwietnia, w ramach wiosennych prac ogrodniczych, na rondach, przy ulicach i na rabatkach pojawiły się konstrukcje kwiatowe z barwnymi bratkami oraz stokrotkami. Posadzono ponad 6 000 roślin, które już w czerwcu zostaną zastąpione kwiatami letnimi. 


Letnie nasadzenia

W przestrzeniach publicznej zawieszonych i ustawionych zostanie ponad 250 konstrukcji kwiatowych z kompozycjami roślin: pelargonii, surfingi, begonii, ipomei i traw ozdobnych, które będą cieszyły nasze oko przez całe lato, aż do późnej jesieni. O ukwiecenie i zieleń  w mieście będzie dbała renomowana firma ogrodnicza z wieloletnim doświadczeniem, wyłoniona w drodze zamówienia publicznego.


Galeria zdjęć

Fot. Iwona Śledź

Autor: Patryk Siepsiak

2019-05-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer