Zespół Pałacowo-Parkowy w Oborach Park Zdrojowy Tężnia solankowa Amfiteatr C.H. Stara Papiernia Most na rzece Jeziorce Tężnia solankowa

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

11 marca obchodzony jest Dzień Sołtysa. Z tej okazji wszystkim sołtysom z terenu gminy Konstancin-Jeziorna składamy podziękowania za dotychczasową działalność oraz życzymy wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanej funkcji.

Święto sołtysów

W gminie Konstancin-Jeziorna jest ich 23. Na co dzień działają na rzecz rozwoju i poprawy życia społeczności lokalnej. Rozwiązują również liczne problemy swoich mieszkańców. Sołtysi, bo o nich mowa w poniedziałek  (11 marca) obchodzą swoje święto.


Serdeczne życzenia

Z tej okazji władze gminy Konstancin-Jeziorna składają serdeczne życzenia wszystkim sołtysom gminy Konstancin-Jeziorna, nieocenionym liderom wiejskiej społeczności. – Pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów i wytrwałości w pracy na rzecz mieszkańców – życzy Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. – Wyrażając uznanie dla Państwa zaangażowania w realizację planów i zamierzeń na rzecz sołectw, życzę przyjaznych ludzi dookoła, a także satysfakcjonującej współpracy, pełnej wzajemnego szacunku.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-03-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer