Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Coaching dla przedsiębiorców

Szukasz ścieżki rozwoju dla swojej firmy? Skorzystaj z instrumentu Innovation Coach i dołącz do grona przedsiębiorców-innowatorów. W ramach projektu, przedsiębiorcy – szczególnie z sektora małych i średnich firm – będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi coachingu.

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej realizuje projekt „Innovation Coach – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I”. Celem projektu jest dostarczenie przedsiębiorcom bezpłatnej usługi coachingu innowacji, polegającej na analizie potencjału przedsiębiorstwa oraz wytwarzanych przez niego produktów lub realizowanych procesów. Wszystko po to, aby zaoferować różne rozwiązania umożliwiające firmie rozwój.

Eksperci pomogą

Usługa dostarczana jest przez ekspertów branżowych, posiadających jednocześnie wiedzę z zakresu możliwości finansowania innowacji z funduszy europejskich. Wykwalifikowani specjaliści pomogą przedsiębiorcom zbadać potencjał innowacyjny firmy przeanalizują branżę, w której działają, dotychczasowe działania, zasoby kadrowe, kulturę innowacji. Na koniec przedstawiciele firm otrzymają indywidualnie przygotowaną koncepcję wdrożenia innowacji w swojej firmie.

Jak się zgłosić?

Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować przedsiębiorstwo na stronie internetowej: www.innovationcoach.pl, poczekać na kontakt ze strony konsultanta, który wstępnie przeanalizuje doświadczenie firmy. W tym przypadku im mniejsze doświadczenie, tym lepiej. W przypadku spełniania warunków przedsiębiorcy przydzielony zostanie coach innowacji z bazy ekspertów prowadzonej przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej.

W czym pomoże coach?

Coach najpierw przeanalizuje branżę, środowisko i dotychczasowe doświadczenie przedsiębiorstwa, a następnie w trakcie bezpośredniej współpracy z przedsiębiorcą zbada potencjał przedsiębiorstwa, możliwości i zasoby w zakresie B+R+I – sytuację finansową, kadrową, infrastrukturalną, kulturę innowacji. W efekcie coach przedstawi rekomendacje dla przedsiębiorcy, zawierające kierunki i ścieżki wdrożenia innowacji w przedsiębiorstwie, wskaże możliwości pozyskania środków na innowacje z Unii Europejskiej.

Dzień informacyjny

Przedsiębiorstwa zainteresowane skorzystaniem z tej usługi, zapraszamy do udziału w Dniu Informacyjnym Projektu, który odbędzie się 30 października w Warszawie. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym linkiem. Poniżej można pobrać agendę spotkania.


Do pobrania

Autor: Antoni Pomianowski

2019-10-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer