Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nagrody dla mistrzów nauki

Najlepsi uczniowie z gminy Konstancin-Jeziorna zostali nagrodzeni. W tym roku tytułem „Młody Mistrz Nauki” wyróżnionych zostało 11 prymusów. Podczas czwartkowej (3 października) uroczystości otrzymali oni pamiątkowe dyplomy oraz upominki od burmistrza.

Powiedzieć o nich, że to uczniowie „na piątkę” to za mało. Są wśród nich m.in. laureaci licznych konkursów i zawodów sportowych, aktywiści oraz wolontariusze. A mowa o „Młodych Mistrzach Nauki”, czyli najlepszych uczniach gminy Konstancin-Jeziorna. Nazwiska 11 prymusów z gminnych szkół poznaliśmy 3 października podczas corocznej gali, która odbyła się w Konstancińskim Domu Kultury. 

Wyróżnienia  oraz nagrodę w postaci tabletu, uczniom, w imieniu władz samorządowych, wręczali burmistrz Kazimierz Jańczuk wraz ze swoim zastępcą, Dariuszem Zielińskim. Burmistrz życzył wszystkim wyróżnionym wytrwałości oraz dalszych sukcesów w rozpoczynającej się dla nich przygodzie z nauką, podkreślając dobre wyniki konstancińskich szkół na tle całego powiatu. Wielką nagrodą dla wszystkich wyróżnionych oraz towarzyszących im kolegom i koleżankom był pokazy popularnonaukowe pt. „Umysł przyłapany” i „Muzyka”. „Ciśnienie”, przygotowany i zaprezentowany przez Centrum Nauki Kopernik.

[MŁODZI MISTRZOWIE NAUKI 2019]
SP nr 1: Szymon Miklewski i Magdalena Szulewska; SP nr 2: Patryk Wojciechowski i Maja Wojciechowska; SP nr 3: Wiktoria Pachocka i Jakub Piórkowski; SP nr 4 w Słomczynie: Antoni Kujawa i Carmen Karolina Skowron-Rodriguez; SPI nr 5: Zuzanna Maćkowiak i Tytus Dunin; SP nr 6 w Opaczy: Krystian Węcławiak.


Galeria zdjęć:

Autor: Antoni Pomianowski

2019-10-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer