Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Seniorzy na scenie

Ponad 200 osób wzięło udział w VI Przeglądzie Twórczości Seniorów „Wrzosowiska", który w minioną niedzielę (20 października) odbył się w Konstancińskim Domu Kultury. Było wesoło, muzycznie, tanecznie i przede wszystkim kolorowo.


Muzycznie i tanecznie

Jesień życia nie musi być nudna i smutna. Po raz szósty udowodnili to uczestnicy konstancińskich „Wrzosowisk". W minioną niedzielę (20 października) na scenie Konstancińskiego Domu Kultury swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali soliści, chóry oraz grupy wokalne, taneczne i kabaretowe działające w gminie Konstancin-Jeziorna. Nie zabrakło też recytatorów.


Dyplomy i gratulacje

Przed publicznością wystąpiło łącznie ponad 200 osób. Każdy z uczestników otrzymał podziękowania i upominki z rąk Ryszarda Machałka, zastępcy burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. „Wrzosowiskom" towarzyszyły wystawy – malarstwa i miniatury konstancińskich zabytków, a imprezę zakończył uroczysty bankiet. Kolejny przegląd twórczości artystycznej seniorów za rok, na który już teraz serdecznie zapraszamy.


Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2019-10-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer