Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Stowarzyszenie zaprasza na piknik

W najbliższą sobotę (5 października) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Łazach odbędzie się czternasta edycja Tataspartakiady, czyli pikniku sportowo-integracyjnego dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin.


Obalić stereotypy

Tataspartakiada to piknik, na który co roku przybywa kilkaset osób. W różnorodnych konkurencjach rywalizują ze sobą osoby niepełnosprawne oraz, jak sama nazwa wskazuje, ich ojcowie. Jak podkreśla organizator – Stowarzyszenie Dobra Wola z Nowej Iwicznej, impreza ma obalać stereotyp ojca porzucającego rodzinę, kiedy rodzi się niepełnosprawne dziecko, a także walczyć ze stereotypami oraz promować aktywność sportową i wolontariat.


Mnóstwo atrakcji

W najbliższą sobotę (5 października) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Łazach na wszystkich czekać będzie mnóstwo atrakcji. Start o godz. 11.00. Imprezę honorowym patronatem objęła małżonka prezydenta RP, Agata Kornhauser-Duda.

Autor: Antoni Pomianowski

2019-10-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer