Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancinianka w reprezentacji Polski

Udział w takiej imprezie jest spełnieniem marzeń każdego sportowca. Tamara Siemieniuk, mieszkanka Konstancina-Jeziorny, była zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Cirkus”, reprezentuje nasz kraj na mistrzostwach świata w korfballu, które odbywają się w Republice Południowej Afryki.

Z Konstancina-Jeziorny do RPA

Mistrzostwa świata w Durbanie wystartowały w czwartek (1 sierpnia) i potrwają do 10 sierpnia. W Republice Południowej Afryki nasz kraj reprezentuje 14-osobowa drużyna. W jej składzie znalazła się 25-letnia Tamara Siemieniuk, mieszkanka Konstancina-Jeziorny i była zawodniczka UKS „Cirkus”. – Celem zespołu, jak i moim, jest zajęcie miejsca lepszego niż obecna 13. pozycja w światowym rankingu mówi Tamara Siemieniuk, która na mistrzostwach gra w koszulce z numerem jeden. Chciałabym, aby polski zespół zaskoczył przeciwników, z którymi nie mieliśmy jeszcze okazji wygrać.


Mecze na żywo

Polacy mają już za sobą wygrany mecz z Australią (21:19) i przegrany z reprezentacją Tajwanu (35:9). Kolejne spotkania przed nimi. Mecze naszej reprezentacji można oglądać na kanale YouTube oraz na stronie internetowej: WorldKorfball.org.

Autor: Patryk Siepsiak

2019-08-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer